Jorge Wilstermann - Bolivar: Tipy Bolívie

The Legalbet Expert, Paul, doporučí tipování ze zápasu Jorge Wilstermann - Bolivar, od Bolívie № 6

Marti seara, de la ora 21:00, pe “Estadio Félix Capriles”, avem meciul Jorge Wilstermann - Bolivar, din Bolivia.

Jorge Wilstermann - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

J Wilstermannovi se v předchozím kole podařilo vylosovat , s Vinto, ve hře uvažované mimo. Ale protože oba hrají na stejném stadionu, očekával jsem, že Wilstermann, zapojený do boje o Copa Libertadores, vyhraje. Ten však zklamal, ale přesto dostal 7 rohů. Wilstermann je jedna z kapel v Bolívii, která hodně spoléhá na pevné fáze. V šampionátu je na 5. místě s 39 body nasbíranými ve 24 kolech, brankový průměr 34-25. Doma má Wilstermann na kontě pět ligových zápasů bez porážky v řadě a v boji o titul se distancuje, možná rozhodující. Kapela z La Paz doma remizovala s Always Ready, skóre 0:0. Domácí měli penaltu v Riquelme, kterou rozhodčí neudělil. Záložník po zápase uznal chybu, ale Bolívarův útočník řekl, že mu rozhodčí řekl, že nemůže trefit 11m střelu, protože "by ho na rok suspendoval". Bolivar je i nadále na první pozici v šampionátu se 46 body nasbíranými ve 24 etapách, rozdíl branek 56-26. Doma v této sezóně neprohráli a inkasovali pouze 6 branek. Venku, to je jiný příběh, s 20 vstřelenými brankami.

Bolivar - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Bolivar a ratat o oportunitate imensa in etapa precedenta de a se distanta, poate decisiv, in lupta pentru titlu. Trupa din La Paz a remizat, acasa, cu Always Ready, scor 0-0. Gazdele au avut un penalty la Riquelme, nedat de arbitru. Centralul partidei si-a recunoscut dupa meci greseala, dar atacantul lui Bolivar a spus ca arbitrul i-a spus ca n-a putut sa dea lovitura de la 11m fiindca “l-ar fi suspendat pentru un an”. Bolivar continua sa fie pe prima pozitie in campionat, cu 46 de puncte stranse in 24 de etape, golaveraj 56-26. Pe teren propriu, n-a pierdut in acest sezon si a incasat doar 6 goluri. In deplasare, este o alta poveste, cu 20 de goluri luate. 

Jorge Wilstermann - Bolivar: Sázkové kurzy a tipy na sázení

Toto je Wilstermannova poslední šance zapojit se do boje o Copa Libertadores. I když je v bitvě o titul, Bolívar může snadno vstřelit gól venku. Existují dvě po sobě jdoucí remízy 1:1, ale obě v La Paz. Existují dvě pásma, která kladou velký důraz na pevné fáze, takže se raději zaměřím na tento trh, zejména proto, že jej najdeme na Betano, nejlepší bookmaker.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako je sázení eSports.

30 dní | || 648 De la inceput
Sázky:
50 / 3 / 37
Výpočet:
- 574 Kč
ROI:
- 6,4 %
Sázky:
1125 / 38 / 821
Calcul:
- 1 557 Kč
ROI:
- 0,8 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 91
50 / 3 / 37 || | 762
Calcul:
ROJ: - 0,1 %
Sázení: 1987
1125 / 38 / 821 || | 785
Calcul
ROI: - 0,8 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Přes 9,5 rohů
Komentáře