Juventus - Atalanta: Tip Serie A

Expert na právní sázky Silviu Tudor Samuilă doporučuje zápas Serie A.

Zápas Juventus - Atalanta se hraje dnes v 19:00 na stadionu Juventus (Torino)

Juventus je v šoku. Prohra v Chelsea nemusí být nutně drama, mluvíme jen o evropském šampionovi. Problém je v tom, že díky lídrovi Premier League vypadáte jako velmi malý tým a že zlomil veškerou důvěru, kterou Allegri dokázal vštípit po sérii tří po sobě jdoucích vítězství se Zenitem, Fiorentinou a Laziem. Úroveň, kterou ukázal Juve v Londýně, byla hrozná, čísla ukazují hrůzu:

Střely na branku 20-8

Střely na branku 8-1

Rohy 13 - 3

Atalanta také nemusela mít noc snů v Bernu, ale alespoň odcházela s dobrým pocitem poté, co byla vedena do posledních minut za stavu 3:2 a podařilo se jí konečně získat bod to se mohlo ukázat jako rozhodující při pokusu chytit třetí jaro UCL v řadě, ale vyhráli. Zároveň, když analyzujete skóre předchozích pěti zápasů, uvědomíte si, proč stojí za to sledovat všechny zápasy tohoto velkolepého týmu: 2-2 s Laziem, 2-2 s United, 2-1 s Cagliari, 5 -2 se Speziou a 3-3 s Young Boys Berne == Juve zaujímá 8. pozici ve srovnání se 4. místem Atalanty. Bodový rozdíl není moc velký, jen 4 délky, ale pocit je takový, že Bergamo má jasnou představu o hře, zatímco Allegri se stále dívá.

Trupa lui Gasperini traversează o perioadă destul de bună, având o serie de șapte partide consecutive fără înfrângere, doar trei dintre ele câștigate însă. Totodată, dacă analizezi scorurile precedentelor cinci jocuri, realizezi de ce merită să te uiți la toate partidele acestei echipe spectaculoase: 2-2 cu Lazio, 2-2 cu United, 2-1 cu Cagliari, 5-2 cu Spezia și 3-3 cu Young Boys Berna.

Echipă probabilă Atalanta: Musso – Toloi, Palomino, Djimsiti – Zappacosta, de Roon, Freuler, Maehle – Pessina – Zapata, Muriel 

Juve ocupă poziția a 8-a față de locul 4 al Atalantei. Diferența de puncte nu este foarte mare, doar 4 lungimi, dar senzația este că bergamascii au o idee clară de joc, în timp ce Allegri este în continuare în căutări. 

Pravděpodobný tým Juve: Szczesny - Cuadrado, Bonucci, de Ligt, Pellegrini - McKennie, Locatelli, Rabiot, Chiesa - Dybala, Morata

Juventus - Atalanta

Je jasné, že Juve se bude snažit nevstupovat do pohotové hry, naopak Gasperiniho týmu. Myslím, že Allegri se bude snažit zaujmout pomalým tempem hry, hrát hodně pozičně, vyhýbat se co nejvíce kontrům soupeřů. Ale nevím, jestli se mu to podaří, protože Atalanta dala ve všech zápasech této sezony minimálně jeden gól. Vybírám si GG3 +, na které nám Public Win nabízí skvělý kurz, 1,99!

Nezapomeňte také, že na naší stránce najdete výběr nejlepších online sázkových kanceláří a odtud můžete čerpat inspiraci pro další vstupenky, výchozí pro další potenciální výhry.

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
5 /0 / 6
Výpočet:
- 58 Kč
ROI:
- 5,3 %
Sázky:
114 /0 / 104
Výpočet:
- 895 Kč
ROI: | || 729 = == - 4,1 %
-4.1 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázení: 12
5 /0 / 6
Výpočet: | || 795
ROI: - 0,1 %
Sázení: 220
114 /0 / 104
Výpočet || | 818
ROI: - 4,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Oba týmy vstřelí v zápase alespoň tři góly
Komentáře