Juventus - Udinese: Sázka dne Serie A

The Legalbet Expert, Maraz, doporučuje zápas Serie A, s kurzem 2, 95 .

În runda cu numărul 15 din Serie A, duminică, 3 ianuarie, cu începere de la ora 21:45, se joacă pe Allianz Stadium partida dintre Juventus Torino şi Udinese.

Juventus: aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Juventus Turín je pouze 6. s 24 nasbíranými body, O 10 méně než současný lídr AC Milán. Domácí neskončili dobře předchozí rok, protože na stejné aréně prohráli 0:3, konfrontaci s Fiorentinou, jedním z týmů s velmi dobrým vývojem v aktuální sezóně.

Portugalec Cristiano Ronaldo je nejlepším střelcem Serie A s 12 vstřelenými brankami. V kempu týmu připravovaného Andrea Pirlo není žádný zdravotní problém, místo něj je suspendován Cuadrado, vyloučen v utkání s Fiorentinou Sandro - Ramsey, Bentancur, McKennie, Chiesa - Morata, Cristiano Ronaldo. Trenér: Andrea Pirlo.

JUVENTUS (4-4-2): Szczesny - Danilo, De Ligt, Bonucci, Alex Sandro - Ramsey, Bentancur, McKennie, Chiesa - Morata, Cristiano Ronaldo. Antrenor: Andrea Pirlo.

Udinese: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Udinese je na 12. místě v hierarchii Serie A s 15 nashromážděnými body a také v minulém roce utrpělo selhání hra roku 2020, skóre 0:2 s Beneventem

Argentinci Pussetto a Rodrigo de Paul mají každý po 3 úspěchech a jsou hlavními střelci Friulianů. Deulofeu, Jajalo, Nicolas, Nuytinck, Okaka, Ouwejan a Prodl jsou zraněni a Becao je suspendován pro zápas v Turíně - Stryger Larsen, De Paul, Walace, Pereyra, Zeegelaar-Pussetto, Lasagna. Trenér: Luca Gotti.Massimiliano Allegri byl v tu dobu na lavičce a Bianconeri nevyhráli 3 domácí zápasy v řadě. , minulé léto. Jsem přesvědčen, že budeme svědky sporu s mnoha góly, doporučuji, že budou více než 3,5 v neděli večer.

UDINESE (3-5-2): Musso - De Maio, Bonifazi, Samir - Stryger Larsen, De Paul, Walace, Pereyra, Zeegelaar- Pussetto, Lasagna. Antrenor:Luca Gotti.

Juventus - Udinese: Cote la pariuri şi pronostic

Juventus are două partide la rând fără victorie pe Allianz Stadium şi nu îşi permite să repete istoria din 2015-2016.Atunci era pe bancă Massimiliano Allegri şi bianconerrii nu au învins 3 meciuri la rând acasă.Mai mult, Juventus vine după eşecul nescontat cu Fiorentina, primul stagional şi vrea de asemenea să răzbune eşecul din ultimul meci direct, pierdut cu 1-2 la Udine,în vara trecută.Am convingerea că vom asista la o dispută cu multe goluri, vă recomand că vor fi peste 3,5 duminică seara.

 

Jsem sportovní novinář od roku 2000, pracoval jsem pro několik místních televizních stanic a nyní jsem nadšený pro online média.

30 dní De la inceput
Sázky:
27 /0 / 25
Výpočet:
- 374 Kč
ROI:
- 7,2 %
Sázky: || | 689
665 / 6 / 620
Výpočet:
- 4 702 Kč
ROI:
- 3,6 %
Maraz

Jsem sportovní novinář od roku 2000, pracoval jsem pro několik místních televizních stanic a nyní mě online média.

30 dní Od začátku
Sázení: 53
27 /0 / 25
Výpočet: | || 771
ROI: - 0,1 %
Sázení: 1292
665 / 6 / 620 || | 792
Calcul
ROI: - 3,6 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Vstřelte v zápase alespoň 4 góly (více než 3,5)
Komentáře