Karlovy Vary - České Budějovice: Tipy na extraligu ledního hokeje

České Budějovice byly poraženy ve všech odehraných zápasech této sezóny.

Středa v 18:30 v KV Areně Karlovy Vary a Češka čeká duel v 17. kole extraligy. Český šampionát je otevřený, ale oblíbený online bookmakeři je hostitelský tým s kurzem 1,64 na možný úspěch.

Karlovy Vary: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Vzhledem k šesti dosud odehraným zápasům aktuální moment se podařilo vyrovnat v první polovině šampionátu. Obsazuje 6. místo s 9 body, třemi vítězstvími a třemi porážkami, všechny zápasy se rozhodovaly od základní hrací doby. Před pár dny byla ve všech kapitolách dostižena a zápas s Třincem skončil 2:7. Výsledkem je, že nyní mají průměr -6 gólů a jsou jediným týmem v první polovině tabulky, který inkasoval více gólů, než vstřelil. , statistiky

Ceske Budejovice: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Úroveň hry hodně zanechává být žádoucí a tak po sedmi zápasech okupuje se 3 body předposlední místo, remíza s Litvínovem, Zlínem a Kometou Brno. Jsou týmy, které budou střílet, ale ona na rozdíl od ostatních kolegů odehrála tři zápasy navíc. Zajímavé je, že ve třech z posledních čtyř zápasů byl překonán poté, co zápasy šly do prodloužení. To samé se stalo před pár dny, kdy Ceske hrál doma, ale nedokázal zastavit útok Mladé Boleslavi, před kterou se sklonil 1:2 sázky a tipy sázky

Karlovy Vary - Ceske Budejovice: cote la pariuri si ponturi pariuri

Myslím, že domácí má výhodu hrát doma a před omezeným týmem, ale také se smůlou. Při poklesu morálky očekávám, že tým Českých Budějovic bude trpět a bude opět dostižen, jako se to stalo před pár dny, kdy prohrál 4:5 v duelu s Karlovými Vary.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
50 / 6 / 32
Výpočet:
- 332 Kč
ROI:
- 3,8 %
Sázky:
2462 / 52 / || | 684 1537
Výpočet:
- 12 368 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 88
50 / 6 / 32 || | 760
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4051
2462 / 52 / 1537 || | 783
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Karlovy Vary výhry včetně prodloužení
Komentáře