Kolín - Mnichov: hokejové tipy DEL

Mnichov je jediným týmem s nejvyšším skóre LED

Pátek, 4. 10. 2019, ve 20:30 hostí Lanxess Arena zápas mezi Kolner Hale a Red Bull Mnichov, zápas kola s číslem 8 na LED. Utkání je součástí prvního německého hokejového utkání v základní hrací době. Stalo se tak před týdnem, kdy se potkal s Wolfsburgem také v Lanxess Areně. To vysvětluje 11. místo, na kterém se aktuálně nachází, s 8 body, které nasbíral. Jeden z těch bodů přišel před pár dny, kdy byl na pokraji kontroly dalšího úspěchu v šampionátu, ale skončil opět prohrou. Minutu před koncem zápasu s Bremerhavenem to bylo nerozhodné a pak dostal zlatý gól v prodloužení.

Koln: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Sezonul nu a inceput promitator pentru Koln, echipa care a castigat o singura data in timpul regulamentar. S-a intamplat in urma cu o saptamana, atunci cand a intalnit-o pe Wolfsburg, tot in Lanxess Arena. Lucrul acesta explica locul 11 pe care se afla in momentul de fata, cu cele 8 puncte pe care le-a acumulat. Unul dintre aceste puncte a venit cu putine zile in urma, cand a fost la un pas de a bifa inca un succes in campionat, dar a sfarsit prin a pierde din nou. A fost egalata cu cu un minut inainte de finalul partidei cu Bremerhaven, pentru ca apoi sa primeasca golul de aur in prelungiri.

Mnichov: Aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Neuvěřitelný výkon pro EHC zatím. Investice jsou vidět a tým se začal formovat a je jedním z favoritů na titul. Je jasné, že play-off proběhne bez problémů, jako se stalo v předchozím kole. Je to jediný tým, kterému se zatím podařilo získat maximum bodů v sedmi zápasech. Zvlášť, když všechna tato vítězství přišla od normální hrací doby, která je docela těžká. Ještě ve středu večer se mu podařilo dosáhnout nejnovějšího úspěchu 4:2 se Schwenningerem v zápase, ve kterém se vrátil z 0:1.

Kolín nad Rýnem - Mnichov: Sázkové kurzy a sázkové předpovědi | 603

Cred ca este evidenta situatia celor doua echipe si care dintre ele pleaca cu prima sansa. Totusi, contrar cotelor pe care casele de pariuri le afiseaza, am sa merg de data aceasta cu echipa care joaca mai bine in acest moment.

 

Bonus 500 Kč
X2
Pariaza
1,52
Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
60 / 3 / 40
Výpočet:
- 335 Kč
ROI:
- 3,3 %
Sázky:
2530 / 55 / || | 694 1579
Výpočet:
- 12 441 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 107
60 / 3 / 40 || | 771
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4170
2530 / 55 / 1579 || | 794
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
X2
Komentáře