Kolín nad Rýnem - Schwenninger: Tipy pro lední hokej DEL

Přestože se Kolín nad Rýnem nemůže pochlubit dobrým během, Schwenninger je jedním z týmů, před kterými vždy odjíždí s první šancí

V pátek ve 20:30 se v Lanxess Areně utká Kolín nad Rýnem se Schwenningerem, ve 12. kole LED, první hokejové ligy v Německu.

Kolín nad Rýnem: Forma moment, poslední výsledky, statistiky

Dobře zahrál šanci, kterou měl v předchozím kole, kdy dokázal ve sporu s Krefeldem odjet se všemi body. Nakonec tento úspěch potřeboval, vzhledem k sérii pěti po sobě jdoucích porážek, které dosud měl. Díky svému úspěchu se vyšplhalo na 11. místo průběžného pořadí, ale zůstává dvě délky za posledním týmem, který okupuje barážovou příčku. Nevýhodou je, že se vrací domů, kde se mu nepodařilo vyhrát více než jednu hru, i když šance byly čtyři. || 567

Schwenninger: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Mereu am sa zic ca este una dintre cele mai slabe echipe din DEL. Se demonstreaza lucrul acesta cu fiecare meci disputat, dueluri pe care eu am reusit sa le inverzesc. Asa s-a intamplat si in meciul pe care Schwenninger l-a disputat in etapa trecuta, atunci cand am mers pe victoria adversarilor inclusiv in prelungiri. Asa a si fost, jocul cu Dusseldorf s-a terminat 2-2 in timpul regulamentar, dar diferenta s-a facut la penalty-uri. Drept urmare, ea ramane pe ultimul loc in clasament si a ajuns acum la cinci infrangeri consecutive.

Koln - Schwenninger: Cote la pariuri si predictii pariuri

Nu sunt foarte multe lucruri de spus, Koln a reusit sa castige ultimele cinci dueluri directe. Nu au fost meciuri iesite din comun, mereu s-au dat cel mult cinci goluri. Din nou astept sa o vad la lucru pe Koln, ea sa fie echipa care controleaza mai mult joc, suficient ca la final de meci sa aiba cel putin trei goluri inscrise.

 

Zapálený fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné evropské, jihoamerické a severoamerické ligy. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
66 / 1 | || 635  /  38
Výpočet:
+ 438 Kč
ROI:
4.2 %
Sázky:
2558 / 56 /1595
Výpočet:
- 12 189 Kč
ROI:
- 2,9 %
IulianGGMU

Horlivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal Anglie, ale v posledních letech se specializuje na další šampionáty v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 105
66 / 1 / 38 || | 739
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4212
2558 / 56 / 1595 || | 762
Calcul
ROI: - 2,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Kolín nad Rýnem dává alespoň tři góly
Komentáře
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri

Dostávejte denně výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt