Kosovo - Česká republika: Předběžné tipy na EURO 2020

Obtížná mise pro Čechy!

Oba týmy bojují o 2. místo

Kosovo: Informace o týmu, aktuální forma

Kosované neoplývají talentem, ale národní tým je ambiciózní, zvlášť když jde o souboj na vlastním hřišti. Mají podporu z tribun a dnes jsou schopni udělat překvapení. Národní tým se snaží o první finálový turnaj v historii a naděje jsou velké. Kosovo nasbíralo ve 3 etapách 5 bodů, jeden bod za Čechy. Začali dvěma stejnými remízami, 1:1 s Bulharskem doma a Černou Horou venku. V poslední fázi dosáhli mimořádně důležitého úspěchu v Bulharsku, skóre 3–2.

Česká republika: Informace o týmu, aktuální forma

Česká republika se snaží znovu objevit sám, protože v posledním desetiletí se tým dostal mimo pozornost evropského fotbalu. Začali ponižujícím neúspěchem na hřišti Anglie, skóre 5:0. Později se však na vlastním hřišti tým vzpamatoval a ve 2 zápasech 5x skóroval. Nejprve Česká republika porazila na hranicích Bulharsko 2:1. V předchozí etapě udělali dnešní hosté show s Černou Horou, po definitivních 3:0. Tyto dva národní týmy se nikdy v oficiálním zápase nepotkaly, takže je zajímavé sledovat, jak si dnes hrají. Za těchto podmínek bojují 4 týmy o druhé místo. Černá Hora a Bulharsko mají zatím 2 body, a proto by dnešní vítězství bylo pro oba národní týmy skvělé. Česká republika má teoreticky větší hodnotu a zkušenosti, ale Kosovo ukázalo, že se dá vyjít s každým. V Bulharsku získali všechny 3 body poté, co skórovali 3krát. Oba národní týmy přistoupily v kvalifikačním tažení k ofenzivní hře a já v tomto duelu sázel na góly.

Kosovo - Cehia: Concluzii si Pronostic

Cu Anglia in aceasta grupa, care arata excelent, prima pozitie pare deja acontata. In aceste conditii, 4 echipe se lupta pentru locul secund. Muntenegru si Bulgaria au 2 puncte adunate pana acum, fapt pentru care o victorie astazi ar veni excelent pentru ambele nationale. Teoretic, Cehia are mai multe valoare si experienta, dar Kosovo a demonstrat ca se poate lua la tranta cu oricine. Acestia au luat toate cele 3 puncte in Bulgaria, dupa ce au punctat de 3 ori. Ambele nationale au abordat un joc ofensiv in campania de calificare, iar eu mizez pe goluri in acest duel.

 

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silné ligy v Jižní Americe.

30 de zile Od začátku
Sázky:
37 /0 / || | 658 20
Výpočet:
+ 679 Kč
ROI:
11,9 %
Sázky :
936 / 14 / 645
Počet :
- 5 326 Kč
ROI:
- 3,3 %
Marco Birlan

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silná mistrovství Jižní Ameriky.

30 dní Od začátku
Sázení: 57
37 /0 / 20
Výpočet: | || 763
ROI: + 0,1 %
Sázení: 1605
936 / 14 / 645 || | 784
Calcul
ROI: - 3,3 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
více než 1,5 gólu
Komentáře
Přihlásit se k odběru - získáte tipy od nejlepších tipérů

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a tipů pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt