Krefeld - Eisbaren Berlin: LED hokejové tipy

Eisbaren Berlin je novým lídrem LED a pokud se jí podaří získat vítězství, zůstane ukotvena na 1. místě.

pátek je nová etapa německého šampionátu, respektive kolo s číslem 31, a mezi naplánovanými zápasy se hrají i Krefeld Penguins vs Eisbaren Berlín.

Krefeld: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Jeho poslední zápasy nebyly vůbec tak dobré a v důsledku toho i výsledky, které následovaly. V posledním duelu ji porazila 5:1 Straubingová, rovněž po sporu, který se odehrál na jejím vlastním hřišti. Dosáhlo tak 16 sezónních porážek, z nichž 12 pocházelo z pravidelného tempa, což jej vyneslo na 11. místo s 36 body.

Eisbaren Berlin: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Je to nový německý vůdce, všichni se po posledních dvou kolech dokázali těšit z úspěchu a její protivníci prohráli. Nechal tak za sebou Mnichov a Mannheim, formace, které jsou na dalších dvou místech na stupních vítězů. Má 50 bodů, podle online sázkových kanceláří odchází znovu s první šancí. Hrál dobře se Schwenningerem a Kolínem nad Rýnem, které vyhrál 4-0 a 3-1.

Krefeld - Eisbaren Berlin: sázkové kurzy a sázkové předpovědi

Cred ca este clar diferenta mare intre cele doua echipe, iar Eisbaren nu degeaba este favorita. Are moralul ridicat, ceea ce ma astept sa vad si pe tabela, cu atat mai mult cand este liderul Germaniei. 

 

Zapálený fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné evropské, jihoamerické a severoamerické ligy. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
51 / 7 / 33
Výpočet:
- 352 Kč
ROI:
- 3,9 %
Sázky:
2462 / 52 / 1537
Výpočet:
- 12 368 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Vášnivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné evropské, americké a americké ligy. Jižní a Severní Amerika. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 91
51 / 7 / 33 || | 766
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4051
2462 / 52 / 1537 || | 789
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Eisbaren Berlin výhry včetně prodloužení
Komentáře