Krefeld - Mannheim: Předpovědi ledního hokeje DEL

V posledních dvou zápasech jsme vstřelili nejméně šest gólů

V neděli 6. listopadu v 17:30 na „Yayla-Arena“ se Krefeld Penguins střetne s Die Adler Mannheim v 9. etapě LED.

Krefeld: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Zjevný pokles formy těch z Krefeldu, kteří byli ve svých posledních čtyřech zápasech LED vždy překonáni. V předchozím kole sice neprohráli v základní hrací době, ale na důkaz toho, že je drží smůla. V tripu proti DEG Metro Dusseldorf tak prohrál 1:2 na penalty. Nezůstalo to bez následků a v důsledku těchto čtyř porážek za sebou se propadlo na 9. místo žebříčku s až -6 body vedle brankového rozdílu. Chad Costello je ale nejaktivnějším hráčem ligy, 14 akcí skončilo gólem.Na rozdíl od svého rivala v nedělním zápase dokázal Mannheim v pátek vyhrát další. Dokázal porazit Wolfsburg 5:2, ale v zápase nastoupil na vlastním hřišti. Zajímavé je, že v tomto duelu nebyl nejaktivnější hráč v útočném plánu. mužem zápasu byl však jiný hráč ze severoamerického kontinentu. Kanaďan Mark Katic si připsal čtyři asistence, celkem dosáhl devíti asistencí. Řekl bych, že hodně přispěl ke třetímu místu, kterým je Mannheim, se 16 body.||lepší a čísla to říkají. Očekávám však, že od tohoto zápasu uvidíme trochu větší touhu domácích a ve výsledku budeme mít minimálně pět branek. Ve skutečnosti jsme v posledních dvou odehraných zápasech, v jednom letošním, vstřelili minimálně šest branek v zápasech, ve kterých převažovali domácí.

Mannheim: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Spre deosebire de rivala din meciul de duminica, Mannheim a reusit ca vineri sa obtina inca o victorie. Reusea sa dispuna cu 5-2 de Wolfsburg, dar intr-un meci pe care l-a disputat pe terenul propriu. Interesant este ca cel mai activ jucator in plan ofensiv n-a fost cel care a contat in acest duel. totusi, tot un jucator de pe continentul nord-american a fost omul meciului.  Canadianul Mark Katic a dat patru pase de gol, ajungand la un total de noua pase decisive. As putea spune ca acesta a contribuit din plin la locul al treilea pe care Mannheim se afla, cu cele 16 puncte.

Krefeld - Mannheim: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Oaspetii stau mai bine si cifrele spun lucrul acesta. Totusi, ma astept ca de la acest meci sa vedem ceva mai multa dorinta si din partea gazdelor, iar drept urmare sa avem cel putin cinci goluri. De altfel, in ultimele doua meciuri jucate, unul chiar in acest an, am avut cel putin sase goluri inscrise, in meciuri in care gazdele s-au impus.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
59 / 8 / 39
Výpočet:
- 468 Kč
ROI:
- 4,4 %
Sázky:
2495 / 55 / || | 688 1560
Výpočet:
- 12 722 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 106
59 / 8 / 39 || | 765
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4114
2495 / 55 / 1560 || | 788
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Více než 4,5 gólu
Komentáře