Kristina Mladenovic - Na-Lae Han: Předpovědi WTA Tennis Soul

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Mladenovic vs. Hostinec (Jižní Korea, tvrdý krytý). Jedna z

Joi dimineata, 23/12/2021, nu mai devreme de ora 03:00, Kristina Mladenovic si Na-Lae Han vor juca in faza optimilor de finala a turnelui WTA 125k Series Tour de la Seoul (Coreea de Sud, hard indoor). Una dintre online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva: 1,17 @ Kristina Mladenovic vs. 4,60 @ Na-Lae Han!

KRISTINA MLADENOVIC (# 98 WTA)

Je jí dvacet osm let, je číslo jedno pořadové číslo, jednička v soutěži WTA 125k Series Tour v Soulu, bývalý světový lídr ve čtyřhře a bývalá světová jednička ve dvouhře, se už asi dvě sezóny vůbec nenašel, jeho kariéra to bere vážně na sestupném svahu! Během měsíce prosince byla přítomna na vnitřních pevných discích z Angers WTA a Limoges WTA, měla kolísavý vývoj a v obou soutěžích se zastavila ve čtvrtfinálové fázi. Přítomnost Francouzky na tomto turnaji na konci roku je přinejmenším překvapivá, nejedná se o soutěž obvyklé úrovně a prestiže

  • VÍTĚZSTVÍ Mladenovic vs. Han: 6-4 6-4 (San Jose WTA, 2021, tvrdý venkovní bazén)

NA-LAE HAN (# 271 WTA)

Je dvacet a devítiletá, narodila se a žije v Incheonu (Jižní Korea), je levorukou hráčkou, která běhá po klopě oběma rukama, měří jen 1,65 m a na Soul má krásné vzpomínky, protože zde vyhrála její první a jediný turnaj WTA Tour v kariéře - v roce 2018 spolu s krajankou Ji-Hee Choi vyhrály soutěž ve čtyřhře! Během poslední dekády byl neustále přítomen v jihokorejském týmu Fed Cupu. Má ve svých rukou dvanáct titulů ITF ve dvouhře, preferuje rychlé povrchy a byl # 149. singlem na světě ve dvouhře!

  • VICTORII Han vs. Mladenovic: žádná výhra

Kristina Mladenovic - Na-Lae Han: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na mnohem vyrovnanější hru než my -show kurzy nabízené sázkovými kancelářemi s přihlédnutím k momentálně totálně slabé formě Francouzky a také k nedostatku motivace, kterou bude mít (těžko se mi věří, že bude super připravená, vzhledem k tomu, že minulý týden byla přítomna“ Home“ v Limoges a nyní – pravděpodobně toužící po exotické dovolené, dorazil do Jižní Koreje). Na-Lae Han je pravidelným účastníkem tohoto turnaje a je jedenáctým účastníkem; Asiat má výhodu, že už odehrál zápas v Soulu WTA, vyřadil v úvodním kole teprve devatenáctiletého krajana - Ji Young Seo (6-1 6-1 / nevzdal své podání a nenabídl žádný míč brejku a na straně návratu využilo pět z celkem šesti dostupných brejkových příležitostí). Zároveň nesmíme zapomínat, že Mladenovic a Han se proti sobě postavili v srpnu základní části také na rychlém povrchu a že zápas byl až do posledního odehraného bodu pod „lupou rovnováhy“.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
21 /0 / 8
Výpočet:
+ 616 Kč
ROI:
21,2 % || | 710
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 29
21 /0 / 8
Výpočet: | || 794
ROI: + 0,2 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 815
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 8,5 hry v prvním setu
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt