LASK Linz – Club Brugge: Tipy na sázky na Ligu mistrů

LASK Linz vypadal v deblu s FC Basilej trochu odhodlaněji

V úterý je fotbalový den v Lize mistrů a od 22:00 se LASK Linz střetne s Clubem Brugge v prvním duelu play off, což je zápas, který se bude hrát na "Linzer Stadion"

LASK Linz: Aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Rakouská vicemistryně pomalu a jistě začala vzbuzovat strach do soupeřů, se kterými se setkává. Dobrodružství Ligy mistrů pro ni začalo naplno, dvěma vítězstvími v duelu proti FC Basilej. Svou nadvládu dokázal ukázat jak na vlastním hřišti, když vyhrál 3:1, tak ve Švýcarsku, kdy vyhrál 2:1. Jedno je jisté, LASK Linz je bodující tým, dokázal skórovat ve všech odehraných zápasech. Jediný, který nevyhrál, byl ten s Tyrolskem z konce minulého týdne, kdy trenér Valerien Ismael raději hrál s týmem složeným z několika rezerv.výsledky, statistiky

Club Brugge: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Belgičan vicemistr pojal zápas na domácím šampionátu shodně. Na konci minulého týdne byla postavena před konfrontaci s Eupen, na jejímž konci skončila tak, jak začala, 0:0. Oběť mistrovských zápasů přichází na pozadí přání úspěchu v Lize mistrů, vzhledem k tomu, že hraje každé 3 dny. Kvalifikace v této fázi přišla po double s Dinamem Kyjev, zápasech, ve kterých dokázal zvítězit 4:3 obecně.

LASK Linz - Club Brugge: Kurzy na sázení a tipování

Ambele echipe sunt neinvinse in duelurile oficiale disputate in acest sezon competitional. Totusi, LASK Linz mi-a placut cum a pus problema in dubla din turul al treilea, atunci cand a reusit sa inscrie de cinci ori. Recomandarea mea este tot in jurul echipei gazda, pe care ma astept sa o vad mai insistenta, suficient de mult cat la finalul meciului sa avem parte de cel putin cinci cornere.

 

Zapálený fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné evropské, jihoamerické a severoamerické ligy. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
64 / 4 / 39
Výpočet:
- 108 Kč
ROI:
- 1,0 %
Sázky:
2543 / 56 / || | 687 1586
Výpočet:
- 12 403 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 107
64 / 4 / 39 || | 764
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4185
2543 / 56 / 1586 || | 787
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
LASK Linz přes 4,5 rohů
Komentáře