Lazio - Marseille: Předpovědi fotbalové Evropské ligy

Lazio neprohrálo na vlastním hřišti od února a poté je Bayern Mnichov porazil v zápase Ligy mistrů.

Stadio Olimpico v Italské hlavní město hostí zápas mezi Laziem Řím a Olympique Marseille, duel, který je součástí 3. fáze skupin Evropské ligy.

Lazio: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

V posledním kole Evropské ligy se mu povedlo ze souboje s Lokomotivem Moskva vychází se vztyčenou hlavou. Poté to byl hostitelský tým, který porazil kapelu z hlavního města Ruska 2:0. Po prvním úspěchu se Lazio ve skupině E umístilo na 2. místě se 3 body a je o jeden bod za vedoucím hráčem. Proto je status hostitele nesmírně důležitý, důkaz toho, že před pár dny vyhrál šampionát a také poté, co se vyvíjel doma. Přijal návštěvu Interu, v duelu skončil skóre 3:1

  • Pravděpodobný tým: Strakosha - Lazzari, Acerbi, Felipe, Hysaj - Alberto, Leiva, Basic - Anderson, Immobile, Pedro

Marseille: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Morálka je pro OM dobrá, protože po sérii událostí, které neskončily tak, jak si přál, v r. v předchozím kole Ligue 1 se mu podařilo získat vítězství. Nebylo to vůbec utrápené vítězství, ale prošlo Lorientem 4:1, je pravda, že to dokázalo tím, že hrálo doma. V posledním kole Eurpa League hráli také doma, ale Galatasaray byl tým, který odolal a zápas skončil tak, jak začal, 0:0. Ve skupině E je na 3. místě se dvěma body, ale ve svých dvou zápasech dal vždy maximálně dva góly.

  • Pravděpodobný tým: Lopez - Saliba , Gonzalez, Peres - Under, Kamara, Djeng - Lirola, Guendouzi, Rongier - Payet

Lazio - Marseille: sázkové kurzy a předpovědi sázek

Existují dva týmy se jmény, ale když to vezmeme po tom, co se stalo doposud, zdá se, že Lazio má výhodu a vůbec neočekávám, že bych ji ztratil. OM je přístupný tým, snadno dostává góly a pak nechápu, jak uteče bez alespoň jednoho z líných.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
48 / 6 / 27
Výpočet:
+ 80 Kč
ROI:
1,0 %
Sázky:
2457 / 50 / 1530
Výpočet:
- 11 961 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 81
48 / 6 / 27 || | 818
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4048
2457 / 50 / 1530 || | 841
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Lazio vyhrálo kteroukoli polovinu
Komentáře
Odebírat tipy od nejlepších tipérů || | 1180

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt