Lazio - Udinese: tip dne ve fotbale 29.11.2020

Tipér Legalbet Rafa vám nabízí svou fotbalovou sázku na zápas Lazio vs Udinese.

Lazio Roma vs Udinese je zápas v neděli v poledne v Serii A. Jde o zápas z devátého kola, který se hraje od 13:30 na Stadio Olimpico v Římě. Náš tip byl vybrán z nabídky Sázková kancelář Fortuna.

Lazio je ve velmi dobré době

Lazio nikdy žádné nemělo od této úvodní sezóny, kompletní šarže. Náhody nebo infekce COVID-19 podrobily trenéra Simone Inzaghi zkoušce. I když výsledky nebyly na začátku podle očekávání, tým se vzpamatoval a nyní má pozitivní trend.

Ve všech soutěžích jsme dosáhli osmi po sobě jdoucích zápasů bez porážky. Od toho zápasu se Sampdorií, 17. října, neprohrál. V Serii A je osmý, v posledních čtyřech etapách nasbíral deset bodů a jednou nohou je v osmém kole Ligy mistrů s Crotone a Zenitem Petrohrad. V Serii A dosáhl čtyř úspěchů. Milinkovic-Savic se může v tomto zápase také vrátit, protože měl negativní výsledek v poslední kontrole.

Ciro Immobile s-a intors cu o pofta extraordinara de gol si a marcat in meciurile cu Crotone si Zenit St.Petersburg. A ajuns la patru reusite in Serie A. Milinkovic-Savic poate reveni si el in aceasta intalnire deoarece a avut rezultat negativ la ultima verificare.

Pravděpodobný tým (3-5-2): Strakosha – Felipe, Acerbi, Sergiu Radu – Lazzari, Milinkovic-Savic, Leiva, Alberto, Fares – Correa, Immobile

Trenér: Simone Inzaghi

Udinese nu a pierdut in ultimele doua etape

Udinese dokázal opustit nebezpečnou zónu pořadí po výsledcích posledních dvou etap, kdy dokázal vybojovat čtyři body. Vyšplhal se na šestnácté místo s celkovým počtem sedmi bodů

Je to tým se znepokojivou ofenzivní sterilitou. Má druhý nejslabší útok v Serii A, po Crotone. Pokud vyřadíme zápasy s Parmou (3-2) a Fiorentinou (2-3), uvidíme, že v ostatních šesti zápasech skóroval pouze dvakrát.

Vzorec, který používá trenér Gotti, je 3-5- 2. Je to defenzivní, ale nevím, jak dlouho vydrží útok, který velmi snadno skóruje. Problémy s loterií nejsou, všichni hráči včetně Deulofeua jsou platní

Pravděpodobný tým (3-5-2): Musso - Becao, Nuytinck, Samir - Larsen, Paul, Arslan, Pereyra, Zeegellar - Pussetto, Okaka

Trenér : Luca Gotti

Pont Lazio Roma vs. Udinese

Lazio se při setkání s Udinese cítí velmi dobře. V posledních jedenácti zápasech za sebou má devět výher. Poslední úspěch si hosté připsali v září 2014. Od té doby Lazio na Olimpicu při nedělním střetnutí se soupeřem žádný bod nevzdalo. Viděl jsem, že je to ve velmi dobrém období, a proto nebudu váhat jít na tomto setkání k novému úspěchu hostitelů.

Přátelé, nabízíme vám denní tipy a tikety s cennými kurzy , pozornost vybrána, z nejlepších sázkových kanceláří v Česká republika. Před konečným rozhodnutím o sázení nezapomeňte projít svým vlastním filtrem všechny návrhy, které najdete na našich stránkách.

 

Sázky a tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevily první sázkové kanceláře. Nechte zkušenosti mluvit samy za sebe!

30 dní Od začátku
Sázky:
1 / 0 / 1
Výpočet:
- 10 Kč
ROI:
-5.0 %
Sázky:
593 / 35 / 599
Výpočet:
- 3 593 Kč
ROI:
- 2,9 %
Rafa

Sázejte a nabízejte tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevili první sázkové kanceláře. Nechte zkušenost mluvit sama za sebe!

30 dní Od začátku
Sázení: 2
1 /0 / 1
Výpočet: | || 780
ROI: - 0,1 %
Sázení: 1227
593 / 35 / 599 || | 801
Calcul
ROI: - 2,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Lazio castiga
Komentáře