Lecce - AS Řím. Rady série A

Lecce vypadá jako tým s křehkou obranou.

V neděli v 16:00 máme na "Stadio Via del Mare" zápas Lecce - AS Řím ze Serie A. Vzpamatují se Rumuni po porážce s Atalantou?

Lecce - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Lecce vyhrálo dva z posledních tří sporů a je na 14. místě se šesti body, brankový rozdíl 6-11. Oba úspěchy šly do Turína a Spalu. Mancosu je nejlepším střelcem týmu se 4 úspěchy. Lecce nemá mimořádnou hru, ale nebojí se držet míč. Má nějaké technické fotbalisty, ale mezi lajnami jsou velké mezery. Lecce skončilo minulou sezónu v Serii B s 10 výhrami v řadě doma, ale v této sezóně prohrálo oba domácí zápasy.

AS Řím - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

AS Řím prohrál první zápas letošní sezóny v předchozím kole 0:2 doma s Atalantou. Přestože v předchozích sporech skóroval jako na běžícím pásu, AS Řím nedokázal skórovat s Atalantou, týmem, který v Lize mistrů získal 4 z Dinama Záhřeb. Rumuni inkasovali v obou venkovních zápasech letošní sezony gól, takže o propracované obraně se nedá mluvit. Perotti a Under jsou zraněni, což znamená, že Fonseca má méně možností na postranní čáru. Lecce inkasovalo od Neapole 4 góly a opakování tohoto negativního výkonu by nebylo vyloučeno. Řím je mimořádně dobrý v pevných fázích, takže hosté mají na své straně mnoho výhod.

Lecce - AS Roma: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Chiar daca se bazeaza pe mai putini jucatori in atac, AS Roma este favorita clara in acest duel. Lecce a incasat 4 goluri de la Napoli, iar o repetare a acestei performante negative n-ar fi exclusa. Roma este extrem de buna si la fazele fixe, deci oaspetii au multe atuuri de partea lor.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 644 De la inceput
Sázky:
54 / 5 / 30
Výpočet:
+ 1 475 Kč
ROI:
16,6 %
Sázky:
1179 / 43 / 851
Výpočet:
- 82 Kč
ROI:
0,0 %
Paul

Zkušený sázkař specializovaný na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 89
54 / 5 / 30 || | 759
Calcul:
ROJ: + 0,2 %
Sázení: 2075
1179 / 43 / 851 || | 782
Calcul
ROI: 0,0 %
Votare
Bude tato sázka vítězná?
AS Roma castiga
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipy od nejlepších tipérů

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a tipů pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt