Lecce - Benátky: Tip Serie B

Expert na právní sázky Silviu Tudor Samuilă doporučuje zápas Serie B.

Zápas Lecce – Benátky se hraje v sobotu v 15:00 na stadionu Via del Mare v Lecce

Lecce a Venezia mají skvělý začátek sezóny Serie B, protože je dělí jeden bod po devíti etapách: Lecce je 2. místo a Benátky na 5. Pozornost přitahuje útočný apetit obou, ale také problémy v defenzivě. Jinými slovy, jsou týmy a mnoho gólů, ale dávají ještě více, skórovali 17krát! Venezia má za sebou sérii sedmi zápasů s alespoň jednou vstřelenou brankou! Muži Paola Zanettiho (Benátky) zároveň zaznamenali alespoň jeden úspěch v šesti ze sedmi výjezdů aktuální edice šampionátu.

Lecce are o serie de șapte meciuri consecutive în care a dat și a luat gol, dintre care, ultimele patru au fost victorii în care a înscris de 17 ori! La rândul ei Venezia are o serie de șapte jocuri cu cel puțin un gol marcat! Totodată, oamenii lui Paolo Zanetti (Venezia), au cel puțin o reușită în șase din cele șapte deplasări ale actualei ediții de campionat.

Lecce-Venezia: šance a předpověď

Lecce a Benátky dávají první dva nejlepší střelce v Serii B: Coda (7) a Forte (6). Očekávám zápas, ve kterém se skóruje a na tipování minimálně 3 gólů (nad 2,5) nám Veřejná výhra nabízí kurz 1,65, který radím předat na tiket.

Nezapomeňte také, že na naší stránce najdete výběr těch nejlepších online sázkových kanceláří /case-de-pariuri-licentiate/ a odtud můžete čerpat inspiraci pro ostatní tikety, výchozí pro další potenciální výhry!

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
4 /0 / 11
Výpočet:
- 747 Kč
ROI:
- 49,8 %
Sázky:
120 /0 / 116
Výpočet:
- 1 566 Kč
ROI:
- 6,6 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázení: 17
4 /0 / 11
Výpočet: | || 797
ROI: - 0,5 %
Sázení: 239
120 /0 / 116
Výpočet || | 820
ROI: - 6,6 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Více než 2,5 gólu
Komentáře