Leicester - Chelsea: tipy na zápas Premier League

The Legalbet Expert, Ion Alexandru, doporučuje zápas Premier League, s kurzem 2,07 a 1,78

Zápas Leicester-Chelsea je naplánován na sobotu 20. listopadu ve 14:30 na stadionu King Power v Leicesteru.

Leicester – aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Brendan Rodgers vybudoval v Leicesteru solidní tým a výsledky mu dávají právo doufat v novou sezónu, ve které bude bojovat o jedno z evropských míst. Leicester měl vstup do sezony složitější. Nicméně je tu návrat, s rostoucím vývojem páru Harvey Barnes-Janes Maddison. Dva Angličané ve středu pole se s Tielemansem výborně doplňují. Belgičan je bohužel lehce zraněný a v listopadu nemohl nastoupit k reprezentačním zápasům. Rodgers doufá, že v tomto důležitém zápase Chelsea bude mít Tielemanse. Leicester v této sezóně prohrál doma pouze s Manchesterem City a Arsenalem. I v těchto porážkách měli domácí U minimálně 5 rohových kopů. Ta porážka 2:0 z 30. října proti "kanonýrům" přišla po zápase, kterému dominoval Rodgersův tým. Fofana, Justin, Albrighton a Bertrand jsou zraněni. Místo toho může Ndidi začít. Německý manažer neměl na tréninku mnoho trenérů Chelsea a v sobotním utkání ho čeká těžká mise. Londýňané jsou první v žebříčku Premier League, ale v poslední fázi ztratili 2 velké body. Domácí zápas 1:1 s Burnley ukázal, jak moc záleží na absencích Tuchelova týmu. Lukaku, Werner, Kovacic, Alonso nebo Mount mají malou šanci zahrát si ve hře, která otevírá 12. kolo Premier League. Chelsea v této sezóně prohrála jeden venkovní zápas, 0:1 v Lize mistrů s Juventusem, a v penaltách v lize inkasovala pouze jeden gól od Salaha.

Chelsea - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

"Cele mai ciudate meciuri vine după pauzele provocate de meciurile naționalei" spune Tuchel. Managerul german nu i-a avut la antrenamente pe mulți dintre titularii lui Chelsea și va avea o misiune dificilă în partida de sâmbătă. Londonezii sunt primii în clasamentul din Premier League, dar au pierdut 2 puncte mari în ultima etapă. Acel 1-1 de pe teren propriu cu Burnley a arătat cât de mult contează absențele din lotul lui Tuchel. Lukaku, Werner, Kovacic, Alonso sau Mount au puține șanse de a juca în partida care deschide etapa a 12-a din Premier League. Chelsea a pierdut în deplasare un singur meci din acest sezon, 0-1 în Champions League cu Juventus și a primit un singur gol, de la Salah, din penalty, în deplasările din campionat.

Leicester - Chelsea sázkové kurzy a sázkové tipy

Za poslední 4 roky Leicester doma s Chelsea neprohrál. Navíc v posledním přímém zápase na King Power Stadium, který se hrál v lednu, Ndidi a Maddison přinesli úspěch hostitelů 2:0 v utkání o 6 rohů za Leicester. Proto mé tipy pro tento zápas jsou: Vítězství Leicesteru nebo Remíza & Více než 4,5 rohů Leicesteru

Pro tyto volby Betano nabízí 2 dobré kurzy: 2,07 a 1,78. Nabízíme denní tipy a tikety s hodnotnými kurzy, pečlivě vybrané, z

Prieteni, va oferim zilnic ponturi si bilete ce au cote valoroase, atent selectionate, de la  nejlepších legálních sázkových kanceláří v Česká republika. Před konečným rozhodnutím o sázení nezapomeňte projít svým vlastním filtrem všechny návrhy, které najdete na našich stránkách.

 

 

Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní De la inceput
Sázky:
7 /0 / 12
Calcul:
- 687 Kč
ROI:
- 36,2 %
Sázky:
156 / 6 / 146
Výpočet:
-2 675 Kč
ROI:
- 8,7 %
Ion Alexandru
Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní Od začátku
Sázení: 19
7 /0 / 12
Výpočet: | || 828
ROI: - 0,4 %
Sázení: 308
156 / 6 / 146 || | 849
Calcul
ROI: - 8,7 %
Hlasovat
Budou tyto sázky vítězné?
Leicester vyhraje nebo remíza Více než 4,5 rohů Leicesteru
Komentáře