Lipsko - PSG: Tipy na sázky na Ligu mistrů

Legalbet Expert Cristian Mihală vám nabízí tip na zápas Lipsko - PSG ve 4. kole Champions Liga.

Zápas mezi dvěma týmy, které před dvěma sezónami bojovaly v zápase přímo o finále Ligy mistrů. Mezitím se věci dramaticky změnily pro Němce, kteří zůstali bez génia Nagelsmanna, který odešel do Bayernu, ale také bez nejlepších hráčů: Wernera (Chelsea), Upamecana a Sabitzera (Bayern) nebo Konateho (Liverpool). Lipsko jako takové může v tuto chvíli jen snít o třetím místě ve skupině, ve které PSG a City bojují o prvenství. || Česky: 592

Lipsko: aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Lipsko je v mimořádně obtížné situaci. Tým Jesseho Marsche byl na šampionátu nerozhodný v posledních sekundách proti Eintrachtu Frankfurt a má pouze 4 vítězství v posledních 13 zápasech ve všech soutěžích. Tým se díky tomu "sklouzl" až na 8. místo v Bundeslize a vyhlídka na postup do Ligy mistrů je čím dál tím vzdálenější, přestože sezóna je dlouhá a rozdíly nejsou nepřekonatelné. V Lize mistrů jsou na tom Němci ještě hůř, zatím prohrávají na čáře a mají velmi obtížnou misi přejít Bruggy. Návrat s Belgičany se odehraje nejen venku, ale Vanaken & Co remizovali s PSG. Jako takové, a pokud má Lipsko porazit belgického mistra v přímém zápase, potřebuje Lipsko bod s PSG nebo City, aby doufalo ve 3. místo ve skupině a kvalifikaci se na jaře do Evropské ligy.

Paradoxně ve sporech s PSG a City z UCL odehrálo Lipsko z útočného hlediska dobré zápasy (5 vstřelených branek), ale Němci mají ze všech týmů přítomných na startu nejdůležitějšího meziklubu nejslabší obranu. konkurence ve světě. Bundesligový tým inkasoval v UCL již 11 gólů, pouze Malmo vytahovalo míč z vlastní branky tolikrát.

Pokud jde o středeční zápas, nezdá se, že by byla velká naděje, když se podíváme na historii setkání s týmy z Francie v Evropě. Lipsko má za sebou sedm zápasů v Hexagonu a dokázalo jednou vyhrát (5 porážek). Naděje na pozitivní výsledek se budou vázat především na Christophera Nkunu, bývalého hráče PSG. Ofenzivní záložník přispěl v aktuální sezóně ke 14 gólům (gólem a asistencí), v 15 odehraných zápasech. V prvním zápase skupiny proti City se mu také povedl neuvěřitelný hattrick na Etihadu (6-3 pro Guardiolův tým). Klostermann, Saracchi (zranění).

Din fericire pentru stafful tehnic, cu excepția lui Klostermann, toți fotbaliștii care fac parte în mod constant din primul "11" sunt apți, astfel că gazdele vor putea să alinieze o formație aproape de cea ideală. Speranțele pentru un rezultat pozitiv se vor lega în principal de Christopher Nkunu, fost jucător chiar la PSG. Mijlocașul ofensiv a contribuit în actuala stagiune la 14 goluri (cu gol și assist), în 15 partide jucate. El a reușit inclusiv un hat-trick incredibil pe Etihad, în prima partidă din grupe, contra lui City (6-3 pentru formația lui Guardiola).

  • Absenți la gazde în Leipzig - PSG: Brobbey, Halsenberg, Klostermann, Saracchi (accidentați).

PSG: aktuální forma, poslední výsledky , statistiky

PSG přijíždí do Německa po úspěchu proti šampionovi Lille, skóre 2-1. S náskokem 7 bodů před druhým místem ve Francii (10 výher, 1 remíza, 1 porážka - mistrovská šňůra) má Pochettinův tým podle očekávání nový titul, ale velkou sázkou je, jako vždy v posledních letech, Liga mistrů. . Mbappe & Co se prosadili v kole proti City, ale vyrovnání s Bruggami je odhaluje: porážka na Etihadu by znamenala ztrátu prvního místa ve skupině, protože se jen těžko věří, že „občané“ klopýtnou o Lipsko nebo Brugge

Trebuie spus că un succes miercuri va însemna calificarea matematică în optimi pentru trupa din Hexagon. Ar fi a 10-a participare consecutivă în optimile Champions League, competiție unde a bifat până acum o singură finală.

Pochettino e văzut în continuare un antrenor care nu are anvergura unei formații care să câștige UCL, dar în grupe s-a descurcat mereu admirabil, fie că a fost la cârma lui Spurs, fie că a antrenat echipa din capitala Franței. Astfel, el a pierdut o singură dispută din ultimele 9 în faza grupelor, bifând în acest interval 5 victorii și 3 rezultate de egalitate. 

Problémy technického personálu jsou před přestěhováním do Saska velké. Sergio Ramos je stále zraněný a ve francouzském tisku se spekulovalo o tom, že kluboví funkcionáři hledají způsob, jak s ním v zimě ukončit smlouvu poté, co bývalý kapitán Realu v novém klubu ještě nedebutoval (nehrál od května). Chybí také Paredes, Rico a Verratti, zatímco Messi a Mbappe si nejsou jisti. || Čeština: King James Version Pochettino ulterior. Messi není vážně zraněn, ale tisk Hexagonu v pondělí večer poznamenal, že Jihoameričan nebude součástí skupiny přesunuté do Německa. Oficiální prohlášení klubu v tomto ohledu neexistuje, ale několik publikací důrazně tvrdí, že Messi bude v tomto zápase chráněn, promeškal spor s Lille, od něj očekával hlavně důležité věci v útočné fázi. Francouz se od svého debutu v Monaku podílel na 28 gólech v Lize mistrů (19 gólů a 9 asistencí). V tomto období se v UCL nehrál žádný jiný gól. || 635

Argentinianul venit de la Barcelona a fost schimbat la pauza meciului cu Lille, ca o măsură de precauție, după cum a mărturisit Pochettino ulterior. Messi nu are o accidentare gravă, însă presa din Hexagon nota luni seară că sud-americanul nu va face parte din lotul deplasat în Germania. Nu există un anunț oficial din partea clubului în acest sens, însă mai multe publicații susțin cu tărie că Messi va fi protejat în această partidă.

În schimb, jurnaliștii francezi susțin că Mbappe e apt de joc, după ce a ratat disputa cu Lille, de la el așteptându-se în principal lucruri importante pe faza ofensivă. Francezul a fost implicat în 28 de goluri în Champions League (19 goluri și 9 assisturi), de când a debutat în competiție, la Monaco. Niciun alt jucător nu a participat activ la mai multe goluri în UCL în această perioadă.

  • Absenți la oaspeți în Leipzig - PSG: Sergio Ramos, Paredes, Rico, Verratti (accidentați), Messi (incert).

Leipzig - PSG: Cote la pariuri și pronostic

Lipsko prohrálo posledních 5 zápasů v Lize mistrů a inkasovalo alespoň dva góly v každé z posledních 7 nejvýznamnějších meziklubových soutěží na světě.

Spor jako takový vypadá nevyváženě, ale ani PSG není v ideální chvíli. I když čísla říkají, možná něco jiného, ​​hra není podle očekávání a nejistota v útoku způsobuje Pochettinovi velké bolení hlavy. Lipsko má velké problémy v obraně, ale v útočné fázi je to dobré, uzdravuje se Dani Olmo, který v tomto úvodu sezony hodně chyběl. Jako takoví oscilujeme mezi X2 (kurz 1,47) a minimálně 3 góly v zápase. Rozhodneme se pro druhou možnost, vypadáme o něco bezpečněji (a s lepším kurzem - 1,57, na Superbet).

Cu siguranță nu va fi un meci închis, astfel că ne așteptăm la multe goluri. Leipzig are probleme mari în apărare, dar pe fază ofensivă stă bine, Dani Olmo, care a lipsit mult în acest start de sezon, fiind recuperat. Ca atare, oscilăm între un X2 (cotă 1,47) și cel puțin 3 goluri în meci. Vom opta pentru această din urmă variantă, părând ceva mai sigură (și cu o cotă mai bună - 1,57, la Superbet).

Predikce: 3+

e-sazkovekancelare.com vám nabízí denní tipy a tikety se zajímavými kurzy, pečlivě prostudované, od nejlepších licencovaných sázkových kanceláří || | 642 == = v Česká republika. Než použijete naše návrhy, nezapomeňte projít filtrem svých myšlenek a co je důležitější, nikdy nesázejte na peníze, které si nemůžete dovolit prohrát. în România. Înainte de a folosi sugestiile noastre, nu uitați să treceți prin filtrul gândirii voastre partidele și, mai important, nu mizați niciodată pe banii pe care nu vi-i permiteți să îi pierdeți.

 

500 Kč500 Kč
3+
Pariaza
1,57
Logoul casei de pariuri Superbet - e-sazkovekancelare.com

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Pariuri:
10 /0 / 8
Výpočet:
-110 Kč
ROI:
- 6,1 %
Sázky:
152 / | || 729 1 / 107
Výpočet:
- 111 Kč
ROI: || | 743
-0.4 %
Cristian Mihala

Sportovní novinář s bohatými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Sázení: 18
10 /0 / 8
Výpočet: | || 809
ROI: - 0,1 %
Sázení: 261
152 / 1 / 107 || | 830
Calcul
ROI: - 0,4 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
3+
Komentáře