Levante - Elche: Tipy La Ligy

Expert na právní sázky Marco Birlan navrhuje kurzovou sázku 1,80 na zápas La Ligy mezi Levante a Elche.

Levante: Informatii despre echipa, forma de moment, absenti

Levante je jedním z nejskromnějších týmů v první lize ve Španělsku. Za současné situace budou červeno-modrí bojovat, aby se vyhnuli sestupu. Domácí získali pouze jedno vítězství po zářijové remíze 3:1 s Osasunou. Následovaly však 3 porážky v řadě, které v myslích fanoušků zrušily onu solidní evoluci. V tuto chvíli má Levante 3 po sobě jdoucí remízy se stejným výsledkem.

Domácí skončili remízou 1:1 proti Celtě Vigo, Granadě a Alaves. Po 8 kolech je Levante na sestupové pozici, v bodech se rovná Valladolidu a červené lucerně - Huesca. mnohem lepší kurz. Hosté zatím vyhráli 3x a dokonce se jim podařilo vyrovnat 2 vítězství v řadě. Porazili Alaves a Valencii. Po domácí porážce 3:1 s Betisem následovala porážka 3:1 s Celtou Vigo na hřišti. Mina vyrovnal za Vigo 4 minuty před přestávkou, čímž stanovil konečné skóre. || English: King James Version (12) LaLiga, bez velkých aspirací. Oba se snaží zůstat nad retrográdní linií, ale hra ponechává mnoho přání. Nevidím žádný velkolepý zápas mezi těmito dvěma, protože jde o souboj, který se pravděpodobně rozhodne po pevné fázi nebo jednotlivých záblescích.

Elche: Informatii despre echipa, forma de moment, absenti

Elche se poate lauda spre desoebire de adversara sa cu un parcurs mult mai bun. Oaspetii s-au impus de 3 ori pana in acest moment si au reusit chiar sa lege 2 victorii la rand. Acestia le-au invins pe Alaves si Valencia. A urmat pentru oaspetii din aceasta dupa-amiaza un esec pe terenul celor de la Betis, cu scorul de 3-1.

Etapa trecuta, Elche reusea sa deschida scorul in minutul 4 cu Celta Vigo, pe teren propriu. Mina a egalat pentru Vigo cu 4 minute inainte de pauza, stabilind astfel si rezultatul final.

Levante vs Elche: Cote la pariuri şi pronostic

Levante si Elche reprezinta doua echipe de pluton din LaLiga, fara mari aspiratii. Ambele incearca sa se mentina deasupra liniei retrogradabile, insa jocul lasa de dorit. Nu vad un meci spectaculos intre cele doua, fiind un duel ce se va decide proabil in urma unei faze fixe sau sclipiri individuale.

 

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silné ligy v Jižní Americe.

30 dní Od začátek
Sázky:
37 / 1 /24
Výpočet:
+ 143 Kč
ROI:
2,3 %
Sázky: || | 700
933 / 14 / 645
Výpočet:
- 5 601 Kč
ROI:
- 3,5 %
Marco Birlan

Tipér s více než pětiletými zkušenostmi za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silná mistrovství Jižní Ameriky.

30 dní Od začátku
Sázení: 62
37 / 1 / 24 || | 781
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 1597
933 / 14 / 645 || | 804
Calcul
ROI: - 3,5 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Méně než 2,5 gólu
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Dostávejte denně výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt