Liberec - Belfast: Předpovědi Ligy mistrů v ledním hokeji

Liberec je tentokrát favoritem a nutně potřebuje vítězství

Čtvrtek je dnem, kdy se v ledním hokeji odehrají některé zápasy třetí fáze Ligy mistrů. Od 20:45 se v České republice v Liberci v „Home Credit Areně“ střetne Liberec s Belfastem, oba jsou součástí skupiny C.

Liberec: Aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Dvojka extraligy po prohře 2:4 ve finále play off s Třincem se Liberec nevzpamatovává. Záleží také na očekáváních, která od účasti v této soutěži má, protože zájem moc týmů nemá. Možná je to jedno z vysvětlení, ve skupině C byla na posledním místě s 0 body po dvou setkáních. Oba to byly velkolepé střety, ale hrané na cizí půdě, s Belfastem (4-5) a před týdnem se Švédy z Lulea, před kterými prohráli 1:4.

Belfast : Form of moment, nejnovější výsledky, statistiky

Spojené království nebude mít vždy špičkové hokejové týmy, protože to není národní sport. Nejlépe to bylo vidět v duelu, který svedl v předchozím kole této skupiny, kdy prohrál ve sporu s Augsburg Panthers. Je to tak, dostal se do prodloužení, ale skóroval už v první minutě prodloužení. Je tedy bodově shodné s prvními dvěma týmy ve skupině, rozdílem je rozdíl branky. Britský tým má nejlepší útok, nastřílel sedm gólů, ale v defenzivě zůstalo hodně, s tolika inkasovanými góly. = Zdá se, že Britové hodně závisí na americko-kanadském triu Smotherman-Mullen-Morgan , kteří se podílejí na všech vstřelených gólech. Pokud však budou Češi hrát stoprocentně soustředění na tento zápas, myslím, že nemají jak prohrát. To, co se stalo v prvním zápase, bych mohl postavit na základě uvolněného přístupu Liberce, lhostejnost, které se mi nechce věřit, se opakuje i v tomto zápase.

Liberec - Belfast: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Se pare ca britanicii depind mult de trioul americano-canadianm Smotherman-Mullen-Morgan, acestia aducandu-si contributia la toate golurile inscrise. Totusi, cehii daca vor juca 100% focusati pe acest meci, cred eu, nu au cum sa piarda. Ce s-a intamplat in prima partida as putea sa o pun pe baza unei abordari relaxate a celor de la Liberec, indiferenta pe care nu vreau sa cred ca se mai repeta si in acest meci.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
60 / 4 / 38
Výpočet:
- 226 Kč
ROI:
- 2,2 %
Sázky:
2539 / 56 / || | 720 1585
Výpočet:
- 12 521 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 102
60 / 4 / 38 || | 797
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4185
2539 / 56 / 1585 || | 820
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Liberec dává přes 3,5 gólu
Komentáře