Liberec - Třinec: Extraligové hokejové tipy

Třinec se snaží upevnit svou vedoucí pozici a chce získat další vítězství před Libercem. V prvním zápase vyhráli 7:2.

Vineri, de la 19:00, la Liberec, in Home Credit Arena, Liberec si Trinec se intalnesc in runda cu numarul 24 din Extraliga.

Liberec: aktuální podoba, poslední výsledky, statistiky

Přichází po novém neúspěchu a jeho zápas sehrál také na vlastním hřišti. Útoky Olomouce nedokázal zastavit a poté byl konečný stav 4-6. Pro Liberec to byla druhá porážka za poslední tři zápasy a 13. v sezóně. Je na 10. místě s 29 body, jeden bod od Litvínova, který je na 11. místě.Vskutku, když hraje na svém hřišti, zdá se, že navrhuje solidnější hru. Důkazem je, že zaznamenal pět vítězství a tolik porážek, ale na rozdíl gólů má +1.

Třinec: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

1 v extralize s 52 body a pokud prohraje, zůstává v čele mistrovství ČR v ledním hokeji. Mezi ní a druhým Mountfieldem, proti kterému odehrála zápas navíc, je pět bodů. V posledních pěti zápasech se cítila skvěle, zaznamenala čtyři vítězství, ale vždy byla favoritkou na papíře, stejně jako podle kurzů, které online bookmakerům zobrazovaly. I v předchozím kole hrál dobrý hokej a vyhrál 2:1 před Vítkovicemi, to vše po návratu z 0:1 na stůl

Liberec - Třinec: sázkařské kurzy a tipy sázky

Mezi oběma týmy je určitý rozdíl, ale v posledních pěti zápasech Liberec vyhrál pouze jeden zápas, a to na vlastním hřišti. Vzhledem k tomu, že Třinec je ve velmi dobré formě, budu sázet na to samé, ale také na to, že v letošní sezóně vyhrál nad Libercem 7:2.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
48 / 6 / 27
Výpočet:
+ 80 Kč
ROI:
1,0 %
Sázky:
2457 / 50 / 1530
Výpočet:
- 11 961 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 81
48 / 6 / 27 || | 808
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4048
2457 / 50 / 1530 || | 831
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Třinec výhra včetně prodloužení
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt