Lichtenštejnsko - Itálie: Tipy na sportovní sázení kvalifikace na Euro 2020

Itálie je matematicky kvalifikována na Mistrovství Evropy ve fotbale 2020

V úterý od 21:45 se ve Vaduzu, Lichtenštejnsko - Itálie hraje zápas kola s číslem 8 kvalifikace o Euro 2020. Jsou součástí skupiny J.

Lichtenštejnsko: Aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Lichtenštejnsko je jedním z nejslabších fotbalových týmů, který se účastní bojů o předkolo Euro 2020, a je na posledním místě ve skupině J. sedm zápasů má 0 vedle vítězství, ale ne vedle bodů. V posledních dvou konfrontacích dokázala sehrát dobrý zápas, který stačil na to, aby skončila bez porážky proti Arménii a Řecku. Pokaždé bylo skóre stejné, 1:1. Také v těchto duelech vstřelil její útok jediné branky v kvalifikačním tažení. 2-20 je cílový průměr, který má ve skupině. || Čeština: Spojené státy jsou spokojeny s výkonem svých studentů. V poslední fázi kvalifikace vyhráli doma 2:0 ve společnosti podobného výběru Řecka. Jorginho a Bernadeschi byli těmi, kdo uvedli své jméno na výsledkovou tabuli. Ve výsledku to byl nejsladší zásah, protože měl dvojitý zásah. Italové tak nashromáždili maximální skóre po sedmi odehraných zápasech ve skupině J a díky tomu si zajistili matematickou kvalifikaci na Euro 2020.

Italia: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Italienii sunt condusi magistral de Roberto Mancini, antrenor care se poate declara multumit de prestatia elevilor sai. In ultima etapa a calificarilor acestia au castigat cu 2-0, acasa, in compania selectionatei similare a Greciei. Jorginho si Bernadeschi au fost cei care si-au trecut numele pe tabela de marcaj. Drept urmare, a fost cel mai dulce succes, pentru ca a avut dubla bataie. Astfel, italienienii au acumulat punctaj maxim dupa cele sapte meciuri jucate in Grupa J si datorita lucrului acesta si-au asigurat calificarea matematica la Euro 2020.

Lichtenštejnsko - Itálie: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Poate ca si-au asigurat deja calificarea la Euro 2020, dar asta nu inseamna ca nu-si mai doresc sa castige. Este concluzia la care am ajuns vazand jucatorii italieni la treaba. Faptul ca urmeaza sa joace in compania ultimei clasate ma face sa ma gandesc la un nou succes la scor. In tur, a fost 6-0, dar in fiecare meci direct s-au dat cel putin patru reusite si toate au apartinut italienilor.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
50 / 7 / 30
Výpočet:
- 160 Kč
ROI:
- 1,8 %
Sázky:
2451 / 50 / || | 670 1527
Výpočet:
- 12 051 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 88
50 / 7 / 30 || | 746
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4033
2451 / 50 / 1527 || | 769
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 3,5 gólu
Komentáře