Lille - Celtic: Tipy na Evropskou ligu

Expert na Legalbet, Paul, doporučí předpověď ze zápasu Lille – Kelt, z Liga evropských skupin.

Ve čtvrtek v 19:55 nás na "Stade Pierre-Mauroy" čeká zápas Lille - Celtic ve skupině H Evropské ligy.

Lille - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Lille neutrpělo od začátku roku žádnou porážku sezóně bez ohledu na soutěž. V šampionátu je tým trenéra Galtiera na druhém místě s 18 body nasbíranými v 8 kolech, brankový rozdíl 14-3. V posledním kole Lille remizovalo s Nice, skóre 1-1. Yilmaz skóroval ještě jednou, od svého přestupu letos v létě dosáhl turecký útočník na čtyři branky. V prvním zápase Evropské ligy vyhrálo Lille na hřišti Sparty Praha 4:1. Yazici zaznamenal „trojku“ a očekává se, že bude startovat jako startér. Lille má příští víkend důležitý mistrovský zápas s Lyonem, takže Galtier využije nějaké rezervy. Ale na to, jaká zvučná jména jsou na lavičce, bude tým stále vypadat skvěle. Od Davida očekáváme více, kanadská špička je v této sezóně bez branek.

Pravděpodobný tým: Maignan; Pied, Fonte, Botman, Bradaric; Yazici, Xeka, Soumare, Bamba; Yilmaz, Ikone

Celtic - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Zdá se, že Celtic nemá žádné hráče, kteří by mohli něco změnit. A začátek sezóny je na poměry, které si glasgowská kapela za poslední dekádu stanovila, docela skromný. Ve všech soutěžích jsou tři zápasy v řadě bez vítězství. V posledním kole ve Skotsku remizoval Celtic s Aberdeenem 3:3. Tato remíza znamená, že Lennonovi trénovaní chlapci jsou nyní šest bodů od svého městského rivala Rangers. Celtic prohrál svůj první skupinový zápas 1:3 doma s Milánem. Elhamed a Forrest chybí, zatímco Bitton a Edouard by se měli vrátit, možná v prvních 11.

Pravděpodobný tým: Barkas; Welsh, Bitton, Ajer; Frimpong, Ntcham, Brown, McGregor, Laxalt; Ajeti, Edouard

Lille – Celtic: Sázkové kurzy a tipy na sázení

Musím uznat, že Lille vypadá na papíře skvěle. Ale kolik dalších průměrných týmů nevypadalo v zásadě moc dobře, ale na hřišti jste řekl, že je 11 cizinců? West Ham v posledních sezónách je možná nejlepším příkladem. Ale Lille hraje opravdový fotbal, důkazem je i fakt, že skóroval ve všech 9 zápasech této sezóny. V Celticu není nikdo kreativní a házení koulí dopředu je jediné schůdné řešení. Vsadíme na domácí tým.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 690 De la inceput
Sázky:
54 / 3 / 42
Výpočet:
- 864 Kč
ROI:
- 8,7 %
Sázky:
1123 / 38 / 821
Calcul:
- 1 677 Kč
ROI:
- 0,8 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 99
54 / 3 / 42 || | 804
Calcul:
ROJ: - 0,1 %
Sázení: 1985
1123 / 38 / 821 || | 827
Calcul
ROI: - 0,8 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Lille více než 1,5 gólu
Komentáře