Liverpool - Arsenal: tip na zápas Premier League

Expert na právní sázky, Ion Alexandru, vy doporučuje hru Premier League s kurzem 1,60 || = výběr sázkařů

Zápas Liverpool - Arsenal je naplánován na sobotu 20. listopadu v 19:30 na stadionu Anfield v Liverpoolu.

Liverpool – aktuální podoba, nejnovější výsledky, statistiky

Jeden bod za poslední 2 etapy! Právě když se zdálo, že hledá cestu k návratu Liverpoolu do boje o titul, Klopp se zasekl. Cormorants vedli na Anfieldu 2:0 proti Brightonu, ale vzali jeden bod a poté prohráli s Londýnem a West Hamem 3:2. Obrana vedená Van Dijkem povolila snadněji, než všichni čekali, 5x ve 2 po sobě jdoucích zápasech. To se stalo proti dobrým týmům, ale bez nároků na titul. Tyto problémy jsou minulostí a nyní má německý manažer novou šanci dokázat, že jeho tým je vážným kandidátem na anglický titul. Špatné zprávy přišly z národních týmů, kde se zranili Robertson, Mane a Henderson. Klopp doufá, že alespoň jednoho z nich získá zpět pro sobotní večerní zápas. Také Firmino, Keita nebo Elliot nejsou pro tento zápas k dispozici. V 5 z posledních 8 odehraných zápasů v Premier League dostal Liverpool ve druhém poločase žlutou kartu.

Arsenal – aktuální podoba, nejnovější výsledky, statistiky

Mikel Arteta dokázal vytáhnout na světlo tým, který se zdál být zaseknutý. Po 0:5 s Manchester City na konci srpna se Arsenal probral a po sérii výborných výsledků se vyšplhal na 5. místo v Premier League. "Kanonýři" nezískali gól z této palčivé porážky na Etihad a vyhráli v Burnley nebo Leicesteru. Tým Artety se příkladně zmobilizoval, v posledních 11 zápasech zaznamenal 9 vítězství a 2 remízy. Defenzíva byla klíčem k jejich úspěchu! Ramsdale se dostal do národního týmu po vynikajícím vývoji v Arsenalu, Gabriel-Ben White je pár středních obránců, na které fanoušci Arsenalu léta čekali. Xhaka a Kolasinac jsou zranění a nebudou hrát na Anfieldu. "Kanonýři" nevyhráli na Anfieldu v Premier League přes 9 let.

Liverpool – Arsenal sázkové kurzy a sázkové tipy

Liverpool – Arsenal je tradičně rušný, nervózní zápas. V posledních 7 přímých zápasech dostali hráči Liverpoolu ve druhém poločase minimálně žlutou kartu. Proto můj tip na tento zápas zní: Přes 0,5 karty v druhé polovině Liverpoolu. Betano nabízí na tuto volbu zajímavý kurz: 1,60.

Přátelé, nabízíme vám denní tipy a tikety, které mají cenné kurzy, pečlivě vybrané, od nejlepších legálních sázkových kanceláří v Česká republika. Před konečným rozhodnutím o sázení nezapomeňte projít svým vlastním filtrem všechny návrhy, které najdete na našich stránkách.

 

Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní De la inceput
Sázky:
7 / 1 /11
Výpočet:
- 573 Kč
ROI:
- 30,2 %
Sázky:
154 / 6 / 144
Počet : | || 742
-2 627 Kč
ROI:
- 8,6 %
Ion Alexandru
Sportovní novinář a komentátor s asi 20letou praxí – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní Od začátku
Sázení: 19
7 / 1 / 11 || | 812
Calcul:
ROJ: - 0,3 %
Sázení: 304
154 / 6 / 144 || | 835
Calcul
ROI: - 8,6 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Více než 0,5 karty ve druhé polovině Liverpoolu
Komentáře