Liverpool - Atalanta: Tipy na Ligu mistrů UEFA

Expert na právní sázky - Marco Birlan - navrhuje kurzovou sázku 1,45 na zápas Ligy mistrů mezi Liveprool a Atalanta.

Liverpool: Informace o týmu, momentálně forma, nepřítomen

Bez Van Dijka, Gomeze a Alexandera Arnolda v defenzivě bude mít Liverpool dnes velmi obtížnou misi. Kormoráni však nemají z kvalifikace velké emoce, vzhledem k tomu, že mají maximální skóre po 3 etapách. Kloppovi kluci zatím vše vyhráli a mají více než perfektní gólový rozdíl - 8:0! V minulé sezóně se Liverpool bavil s Atalantou v Bergamu (skóre 5:0), takže Italové chtějí odvetu v Anglii a Midtjylland na Anfieldu skóre 2:0. Kromě 3 absentérů z obrany nebudou ve skupině žádní důležití hráči jako Henderson nebo Mohamed Salah.

In celelalte doua partide, cormoranii au dispus de Ajax in deplasare (scor 1-0) si Midtjylland pe Anfield, scor 2-0. Pe langa cele 3 absente din defensiva, nu se vor afla in lot jucatori importanti precum Henderson sau Mohamed Salah. 

Atalanta: Informace o týmu, aktuální forma, nepřítomen

Atalanta přichází po dvou po sobě jdoucích remízách na šampionátu, 1-1 s Interem a 0-0 se Spezií. Jde tedy o mírný pokles formy hostů, kteří v posledních 3 oficiálních zápasech vstřelili pouze jeden gól. Obrana Muriel a Zapaty už tedy nefunguje a tým se pokusí upravit střelu na Anfield. Italové jsou v této skupině na 3. místě se 4 body

Jsou na stejné úrovni jako Ajax, ale mají nižší brankový rozdíl. Midtjylland je lídrem skupiny D a Dánové se v kvalifikaci na evropské jaro nemusí bát. Vzhledem k naší prognóze je to malá volba, myslím si, že je to volba, která by měla odstranit emoce. Je velmi pravděpodobné, že oba skórují v prvním poločase, takže můžete zkusit i toto. S Diogo Jota, Firmino, Mane, Zapata, Gomez nebo Muriel na hřišti je show na Anfield zaručena!

Liverpool vs Atalanta: Cote la pariuri şi pronostic

Desi avem o cota mica pentru pronosticul nostru, cred ca este o alegere ce ar trebui sa inlature emotiile. E foarte posibil ca ambele sa puncteze in prima repriza, asadar puteti incerca si acest lucru. Cu Diogo Jota, Firmino, Mane, Zapata, Gomez sau Muriel in teren, spectacolul este garantat pe Anfield!

 

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silné ligy v Jižní Americe.

30 de zile Od začátku
Sázky:
31 /0 / || | 690 30
Výpočet:
- 811 Kč
ROI:
- 13,3 %
Pariuri:
946 / 14 / 661
Výpočet :
- 6 306 Kč
ROI:
- 3,9 %
Marco Birlan

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League , Ligue 1 a silná mistrovství Jižní Ameriky.

30 dní Od začátku
Sázení: 61
31 /0 / 30
Výpočet: | || 795
ROI: - 0,1 %
Sázení: 1625
946 / 14 / 661 || | 816
Calcul
ROI: - 3,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Skóre obou týmů
Komentáře