Lokomotiva Záhřeb - Dinamo Záhřeb: Fotbalové tipy 1.HNL Ligy

Dinamo Záhřeb je favoritem na vítězství v městském derby, protože prochází mnohem lepším obdobím.

neděle, od 16 hodin :00, v Záhřebu se Lokomotiva a Dinamo znovu střetnou, v kole s číslem 15 chorvatského mistrovství.

Lokomotiva Záhřeb: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

V poslední fázi hrál slabší a Istra 1961 dokázala vyhrát 2:1 a připsat Lokomotivě druhou porážku v posledních třech etapách. Je to však tým, který zápas neodmítá, takže ve čtyřech z posledních pěti zápasů oba skórovali a padlo přes 2,5 gólu. dostává ho do choulostivé situace, druhý v Chorvatsku a má 27 bodů. Z 1. místa musí vzpamatovat tři délky, ale také o dva zápasy méně. Na body je to naopak vyrovnané s Rijekou, držitelkou třetího místa. Je fit, nedávno vyhrál 3:1 v zápase proti Rapidu Vídeň v Evropské lize a díky tomu dosáhl tří vítězství v řadě, zápasů, ve kterých v každém z nich skóroval minimálně dvakrát.

Dinamo Zagreb: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Este pe locul al doilea in Croatia si are 27 de puncte. Are de recuperat trei lungimi fata de ocupanta locului 1, dar si doua meciuri mai putine. Pe de alta parte,   este la egalitate de puncte cu Rijeka, ocupanta locului al treilea. Este in forma, recent a castigat cu 3-1 meciul cu Rapid Viena, din cadrul Europa Leaue si drept urmare a ajuns la trei victorii consecutie, meciuri in care a inscris cel putin de doua ori in fiecare dintre ele.

Lokomotiva Zagreb – Dinamo Zagreb: cote la pariuri si pronostic analizat

Je to druh zápasu, kde jsou důležité tři body, a Dinamo Záhřeb je tým, který velmi dobře ví, jak se na tento aspekt zaměřit. Vsadím tedy přesně na formu okamžiku a na úroveň hry, kterou tito dva doposud měli.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
58 / 7 | || 695  /  40
Výpočet:
- 551 Kč
ROI:
-5.2 %
Sázky:
2497 / 55 / 1562
Výpočet:
- 12 743 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Horlivý fanoušek Manchesteru United, He miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další šampionáty v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 109
58 / 7 / 40 || | 799
Calcul:
ROJ: - 0,1 %
Sázení: 4126
2497 / 55 / 1562 || | 822
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Victorie Dinamo Záhřeb
Komentáře