Ludmilla Samsonová - Clara Tauson: Předpovědi WTA Tennis Courmayeur

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Samsonova vs. Tauson.

Sobota večer, 30. 10. 2021, nejdříve v 17:00, Ludmilla Samsonová a Clara Tausonová se utkají v semifinále WTA Tour de la Courmayeur (Itálie, tvrdý sál). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva: 2,37 @ Ludmilla Samsonová vs. 1,60 @ Clara Tauson!

LUDMILLA SAMSONOVA (# 42 WTA)

Za dva roky vám bude asi dvacet tři let týdnů. se narodil v Olenegorsku (Rusko) a v současnosti žije a trénuje v Římě (Itálie) s trenérem Alessandrem Dumitrachem, je pravák, který provádí bekhend oběma rukama, tenista o délce 1,80 m, na který je měří, nejlépe se cítí na rychlých površích, kde dokáže zvýraznit svou perkusní službu a silný forhendový úder. Prožívá nejlepší období kariéry a v základní části vyhrál i první turnaj WTA Tour ve dvouhře (Berlín, tráva)

  • VÍTĚZSTVÍ Samsonova vs. Tauson: žádné vítězství

CLARA TAUSONOVÁ (# 49 WTA)

Koncem prosince jí bude také devatenáct let, narodila se v Kodani (Dánsko ) a bydlí v Kongens Lyngby (Dánsko) na tréninku s Belgičanem Olivierem Jeuhommem, je také pravák a provádí klopu oběma rukama a také tenistka s délkou 1,82 m, kterou měří, má stejné afinity k rychlé hrací plochy, kde zase může používat zhruba stejné „zbraně“ jako dnešní soupeř. Během základní sezóny (také nejlepší ve své kariéře) vyhrál turnaje WTA v Lyonu (hard indoor), Chicagu (hard outdoor) a nakonec Lucembursku (hard indoor).

  • VICTORII Tauson vs. Samsonová: 6-3 6-3 (Charleston WTA, 2021, antuka)

Ludmilla Samsonová - Clara Tauson: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Sázka na vyrovnaná partie s větším počtem zaznamenaných her než v předchozím přímém zápase, protože se proti sobě postaví dva tenisté s relativně blízkými hodnotami - kteří cvičí většinou stejný "surový" tenis založený na prvním perkusním podání a těžko se vracejí a někdy prudké údery, zejména z forhendu! Ludmilla Samsonová zatím vyřadila Němku Stephanie Wagnerovou (6-3 6-0), Iberskou Alionu Bolsovou (6-3 6-3) a "čtvrtfinále" s Ruskou Annou Kalinskaya (6-1). 6-2 stole od @ WTA Courmayeur, přičemž Dánka Clara Tauson se nenechala ujít v duelech se Švýcarkou Stefanie Voegele (6-2 6-2), Italkou Giulií Gatto-Monticone (6-4 6-1) a v čtvrtfinále s Američankou Ann Li (3-6 6-4 6-2).

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 742
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 826
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 847
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 20,5 her v zápase
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt