Eze je prohra na začátku sezóny, ale Palace měl řešení, jak nahradit hráče, který na jaře hrál skvěle. || Čeština: 636

Manchester City - Crystal Palace: tip na zápas Premier League

The Legalbet Expert, Ion Alexandru, doporučuje zápas Premier League, s kurzem 1,82 .

Zápas Manchester City – Crystal Palace je naplánován na sobotu 30. října v 17:00 na stadionu Etihad v Manchesteru. || Čeština: 603

Manchester City – aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Vítězství z předchozí fáze, 4-1 v Brighton, jasně získaný před odhalením tohoto šampionátu, dokázal, že Manchester City je ve skvělé formě. Guardiola má za sebou nelehkou misi v boji o titul, kde se musí utkat s Liverpoolem a Chelsea. Tyto zápasy s týmy jako Crystal Palace jsou přinejmenším stejně důležité jako derby. Manchesterský tým prohrál svůj poslední domácí zápas v květnu s Chelsea. Na Etihad Stadium se podařilo skórovat týmům jako Wycombe nebo Blackpool. Anglický šampion v této sezóně v Premier League doma neinkasoval gól.

Ferrand Torres bude chybět, ale Guardiola má mnoho útočných řešení. || Čeština: 633

Crystal Palace - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Patrick Vieira a avut nevoie de timp pentru adaptare, dar acum Crystal Palace merge bine. 4 egaluri consecutive în Premier League înseamnă o stabilitate neobișnuită pentru această echipă londoneză. Palace a avut în această serie egaluri cu Brighton, Leicester, Arsenal și Newcastle, adică echipe de nivel bun, dar nu de top. Atunci când băieții lui Vieira au dat de marile echipe rezultatele au fost altele: 0-3 pe Stamford Bridge cu Chelsea și 0-3 pe Anfield cu Liverpool. 

Eze este pierderea debutului de sezon, dar Palace a avut soluții pentru înlocuirea jucătorului care a jucat excelent în primăvară.

Manchester City – Crystal Palace Cote la pariuri si ponturi pariuri

Manchester City dokázal v této sezóně v Premier League neinkasovat domácí gól. Guardiola věděl, jak udržet míč daleko od Edersonovy brány. Crystal Palace je tým ve druhé polovině tabulky, který nemá tak dobrou obranu, aby zastavil útoky šampionů. Můj tip na tento zápas tedy zní: Manchester City vyhrává s nulou. Betano nabízí na tuto volbu zajímavý kurz: 1,82.

Přátelé, nabízíme vám denní tipy a tikety s hodnotnými kurzy, pečlivě vybrané, od nejlepších legálních sázkových kanceláří v Česká republika. Před konečným rozhodnutím o sázení nezapomeňte projít svým vlastním filtrem všechny návrhy, které najdete na našich stránkách.

 

Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní De la inceput
Sázky:
6 /0 / 10
Calcul:
- 577 Kč
ROI:
- 36,1 %
Sázky:
155 / 6 / 144
Výpočet:
-2 565 Kč
ROI:
- 8,4 %
Ion Alexandru
Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní Od začátku
Sázení: 17
6 /0 / 10
Výpočet: | || 803
ROI: - 0,4 %
Sázení: 308
155 / 6 / 144 || | 824
Calcul
ROI: - 8,4 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Manchester City vyhrál 0
Komentáře