Manchester City - Fulham: Předpovědi fotbalové Premier League

Fulham inkasoval gól v každé lize a je jedním z týmů s nejvyšším počtem inkasovaných gólů.

Sobota, od 15:00 v britském a rumunském čase 17:00 na Etihad Stadium se odehrává zápas mezi Manchester City a Fulham FC: Tento zápas máte možnost sledovat na Eurosportu.

Manchester City: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Poprvé od začátku roku Ligové skupiny Na vítěze ztratil Manchester City body. Stalo se tak v první polovině tohoto týdne, kdy Guardiola a jeho žáci hráli na hřišti FC Porto. Stav byl tehdy 0:0, což byl pro Angličany prázdninový zápas, protože byli matematicky kvalifikováni na evropské jaro. Nyní je na nich, aby se soustředili na šampionát pro tolik potřebný šampionát. Díky tomuto výsledku se vyšplhal na 11. místo s 15 body, šest délek za prvními dvěma a o jeden zápas méně.

In runda anterioara a facut scorul etapei in Premier League, dupa ce a profitat de statutul de gazda si a trecut cu 5-0 de Burnley. Datorita acelui rezultat a urcat pe locul 11, cu 15 puncte, la sase lungimi in spatele primelor doua clasate si cu un meci mai putin.

  • Pravděpodobný tým: Ederson - Walker, Stones, Dias, Mendy - Gundogan, Rodrigo - Mahrez, Bruyne, Foden - Jesus

Fulham: současná forma, poslední výsledky, statistiky

Není to špatná hra, kterou Fulham navrhoval ve fázi předchozího šampionátu. Čerstvě povýšená hrála za Leicester City, tým, který dokázala porazit 2:1. Lookman a penalta, kterou proměnil Cavaleiro, mu přinesly vítězství, což byl druhý takový výsledek, který na domácím šampionátu dosáhl. I on vyšel z červené zóny, vyšplhal se na 17. místo, se 7 body, dvě délky od Burnley, obsadil předposlední místo, proti kterému odehrál ještě jeden zápas.

  • Pravděpodobný tým: Areola - Cordova-Reid Aina, Andersen, Adarabioyo, Robinson - Loftus-Cheef, Reed, Anguissa, Lookman - Cavaleiro
  • Zranění: Terence Kongolo, Kenny Tete

Manchester City - Fulham: sázkové kurzy a sázkové kurzy

V poslední době jsem viděl Manchester City odhodlaný hrát svůj nejlepší fotbal. Příkladem je výsledek před týdnem. Stejný rozdíl v hodnotě je nyní a Fulham je tým, který snadno střílí góly, a to by mohlo znamenat rozdíl. Je to jeden z týmů s nejvíce inkasovanými góly.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
50 / 6 / 32
Výpočet:
- 332 Kč
ROI:
- 3,8 %
Sázky:
2462 / 52 / || | 689 1537
Výpočet:
- 12 368 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 88
50 / 6 / 32 || | 765
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4051
2462 / 52 / 1537 || | 788
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Více než 3,5 gólu
Komentáře