Manchester City - Southampton: Předpovědi sportovních sázek Premier League

Manchester City má šest vítězství v řadě nad Southampton Saints. || Čeština: 574

Sobota je rušný den v přímých zápasech, Manchester City a Southampton se utkají také od 17:00, utkání se odehraje v 11. kole.

Manchester City: Forma moment, nejnovější výsledky, statistiky

V podobě velkých dnů dosáhl Manchester City čtyř po sobě jdoucích vítězství ve třech různých soutěžích. V těchto konfrontacích dokázal vyhrát jak na šampionátu, tak v Lize mistrů a Anglickém ligovém poháru. Po 3:0 s nově postupující Aston Villou zůstává mistr na druhém místě s 22 body, šest za Liverpoolem. Má také nejlepší útok v Premier League, Aguero & CO. podařilo vstřelit 32 branek. Tým je herně naladěný, bylo to vidět i v polovině tohoto týdne, kdy porazil Southampton 3:1 v kvalifikaci do čtvrtfinále Anglického ligového poháru, kde bude mít mnohem skromnějšího soupeře. | Angličtina: 592 = == Pravděpodobný tým:

  • Echipa probabila: Ederson - Walker, Stones, Fernandinho, Mendy - Bernardo Silva, Gundogab, Bruyne - Sterling, Aguero, David Silva

Southampton: Forma momentálně, nejnovější výsledky , statistiky

Je těžké uvěřit, že Southampton se může mstít jen pár dní od porážky, kterou utrpěl v Ligovém poháru. Tým je ve velmi slabé formě, už měsíc a půl nevyhrál mistrovský titul. Navíc si v předchozím kole šampionátu dokázala udělat legraci, když doma prohrála 0:9 před Leicester City. Byl to tak velký rozdíl, že se tato zpráva rozšířila po celé planetě. Zároveň je Soton týmem, který je v pásmu sestupu, je na 18. pozici s 9 body a stává se týmem s největším počtem inkasovaných gólů.

  • Pravděpodobný tým: McCarthy – Danso, Stephens, Bednarek – Valery, Ward-Prowse, Romeu, Armstrong, Hojbjerg – Ings, Redmond

Manchester City - Southampton: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Převzetí občanů šejky bylo příznivé a bylo to vidět na přímých výsledcích se Southamptonem. Jsou to tři roky, co Manchester Ciy vždy vzal eso v rukávu a podařilo se mu vyhrát. Dostala se tak do šesti po sobě jdoucích zápasů, ve kterých dala vítězství na pravou míru, aniž by Southampton mohl mluvit. Fotbalový stroj Manchester City, myslím, nám dá znovu recitál, Guardiola už není ochoten svému soupeři odpustit, tým potřebuje toužebná vítězství.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
52 / 5 / 28
Výpočet:
+ 182 Kč
ROI:
2,1 %
Sázky:
2470 / 52 / 1539
Výpočet:
- 12 106 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 87
52 / 5 / 28 || | 768
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4066
2470 / 52 / 1539 || | 791
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Více než 3,5 gólu
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů z webu nejlepší tipéři

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a tipů pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt