Manchester Utd - Manchester City: tipy na zápas Premier League

The Legalbet Expert, Ion Alexandru, vám doporučuje zápas Premier League s kurzem 1,60 a 1,93.

. == 269

Zápas Manchester United - Manchester City je naplánován na sobotu 6. listopadu ve 14:30 na stadionu Old Trafford v Manchesteru.

Manchester United – aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Ole Gunnar Solskjaer je pod neustálým tlakem a zápas s Manchesterem City by mohl být klíčovým momentem letošního podzimu. Nor má na kontě 4 vítězství z 8 odehraných zápasů proti Guardiolovi a nový úspěch by jeho situaci v klubu upevnil. Manchester United nehraje na úroveň nároků a investic a Cristiano Ronaldo je tím, kdo několikrát zachránil Solskjaerovu pozici góly v závěru zápasu. Přivedení Portugalců změnilo styl hry Manchesteru United a jeho závislost na formě může vést ke katastrofálním výsledkům. 0-5 s Liverpoolem v posledním zápase Premier League na Old Trafford je toho příkladem. Zranění jsou Francouzi Varane a Pogba. Manchester United není tým, který by těžil z mnoha rohů. V posledním přímém zápase, který vyhrál 2:0 na hřišti Manchesteru City, měl Solskjaerův tým pouze 2 rohové kopy. Navíc v posledních 2 oficiálních zápasech těžili "Devils" pouze ze 2 rohů.

Manchester City – aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Styl hry Pepa Guardiola v Manchesteru City brání jeho soupeři příliš často dosáhnout Edersonova cíle. Anglický šampion pronásleduje Chelsea a pokusí se využít chyb obrany Manchesteru United, která v posledním roce udělala mnoho chyb. Absence Varanea v obranném centru Manchesteru United byla pro Solsjkaera vždy velkým problémem. Guardiola ví, kam přinutit, a může si vzít příklad ze svého rivala Liverpoolu, který na Old Trafford suverénně vyhrál. City má 5 nedostupných hráčů, ale nejdůležitější jsou Laporte a Ferran Torres. V posledních 2 oficiálních zápasech těžili soupeři Manchesteru City pouze ze 4 rohových kopů. V posledních 2 venkovních zápasech Premier League vstřelil Guardiolův tým 6 gólů, 2 s Liverpoolem a 4 s Brightonem.

Manchester United - Manchester City sázkové kurzy a sázkové tipy

Manchester United má velké problémy s organizací hry. S výjimkou toho velkolepého úspěchu 3:0 v Londýně s Tottenhamem Solskjaerův tým skřípal velmi vážně, i když se jejich soupeři jmenovali Atalanta, Everton, Villarreal nebo Leicester. Manchester City má před sebou soupeře, o kterém ví, že ho může srazit a vyřadit z diskuse o titulu. Proto mé tipy na tento zápas jsou: vítězství Manchesteru City a 1,5 gólu a méně než 4,5 rohových kopů Manchesteru United. Betano nabízí na tuto volbu dobrý kurz: 1,93 a 1,60 legální sázky

Prieteni, va oferim zilnic ponturi si bilete ce au cote valoroase, atent selectionate, de la cele mai bune case de pariuri legale z Rumunska. Před konečným rozhodnutím o sázení nezapomeňte projít svým vlastním filtrem všechny návrhy, které najdete na našich stránkách.

 

 

Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní De la inceput
Sázky:
7 /0 / 10
Calcul:
- 473 Kč
ROI:
- 27,8 %
Sázky:
154 / 6 / 144
Výpočet:
-2 627 Kč
ROI:
- 8,6 %
Ion Alexandru
Sportovní novinář a komentátor s asi 20 lety zkušeností – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní Od začátku
Sázení: 17
7 /0 / 10
Výpočet: | || 806
ROI: - 0,3 %
Sázení: 305
154 / 6 / 144 || | 827
Calcul
ROI: - 8,6 %
Hlasovat
Budou tyto sázky vítězné?
Výhra Manchesteru City a 1,5 gólu Rohové kopy Manchester United do 4,5 let
Komentáře