Mannheim - Mnichov: LED hokejové předpovědi

Mannheim a Mnichov jsou v současnosti dva nejlepší týmy v německém hokeji a doufáme, že nám nabídneme ten velkolepý zápas jako předtím.

Duminica, de la ora 18:00, la Mannheim, SAP Arena este locul de intalnire al lui Mannheim si Munchen, cele mai bune doua echipe din hocheiul german.

Mannheim: aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Je na druhém místě v hierarchii DEL, kde je má za sebou 22 odehraných zápasů a nastřádaných 44 bodů, ale ve formě je evidentní. V posledních pěti zápasech utrpěl čtyři porážky, spory, ve kterých se setkal s přístupnými týmy. Taková hra se odehrála v předchozím kole, kdy jí status hosta neprospěl, což dokazuje, že byla poražena 4:3 od Bremerhavenu po rozdílu od prvního poločasu.

Mnichov : aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Je to tým, který dominuje hokeji od převzetí koncernu Red Bull. Nyní je lídrem, protože má na kontě 18 odehraných zápasů, zároveň má 2,1 bodu na těsné utkání. Má 38 bodů, ale také o čtyři zápasy méně než ten, kterému nyní čelí. V předchozím kole však k vítězství dělilo jen pár sekund, ale vyrovnal na 3 Krefeld, respektive v 60. minutě, poslední základní hrací době, a poté ustoupil po pokutových kopech - Mnichov: sázkové kurzy a předpovědi sázek

Mannheim – Munchen: cote la pariuri si predictii pariuri

Existují dva týmy, které hrají velkolepě a vstřelily mnoho gólů bez ohledu na tým, kterému čelily. Vsadil jsem znovu na to samé a na skutečnost, že máme alespoň šest úspěchů.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
48 / 6 | || 709  /  27
Výpočet:
+ 80 Kč
ROI:
1.0 %
Sázky:
2457 / 50 /1530
Výpočet:
- 11 961 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Horlivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal Anglie, ale v posledních letech se specializuje na další šampionáty v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 81
48 / 6 / 27 || | 812
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4049
2457 / 50 / 1530 || | 835
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Více než 5,5 gólu
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt