Meligeni Rodrigues - Alejandro Tabilo: Předpovědi Campinas Challenger Tennis

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Meligeni vs. Tabilo. , hlína). Jedna z

Vineri, 04/12/2020, nu mai devreme de ora 20:00, Felipe Alves Meligeni Rodrigues si Alejandro Tabilo vor juca in faza sferturilor de finala ale turneului ATP Challenger Tour de la Campinas (Brazilia, zgura). Una dintre online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující kurzy na výhru pro dva hráče : 1,95 @ Meligeni Rodrigues vs. 1,80 @ Alejandro Tabilo!

MELIGENI RODRIGUES (# 242 ATP)

Pravděpodobně nejlepší tenista na ATP Challenger Tour de la Campinas prostým faktem, že dosáhla sedmi vítězství na antuce ve dvouhře v řadě (vyhraný turnaj minulý týden v Sao Paulu) a ne méně než deseti úspěchů získaných na stejném povrchu a ve čtyřhře (vyhrané turnaje v Guayaquilu, resp. Sao Paulu). Do této fáze soutěže vyřadil v minimálním počtu setů Pyrenejského Carlose Gomeze-Herreru (6-4 7-6) a Ekvádorce Emilia Gomeze (6-4 6-4).

  • VÍTĚZSTVÍ Meligeni vs. Tabilo: nehrál

ALEJANDRO TABILO (# 173 ATP)

Vývoj, který se odehrál, ho nepřesvědčil během listopadu - pouze osmifinále na antuce z Guayaquil challengeru, pouze čtvrtfinále na antuce z Lima challengeru - a zde na Campinas challengeru došel do této fáze soutěže, když v úvodním kole vyřadil Brazilce Thiaga Seybotha Wilda (6-1 6-3) a následně těžit z neprezentace dalšího Brazilce - Orlanda Luze. Zda mu tento aspekt pomůže, protože bude fyzicky svěžejší, nebo ho zmate a vyvede z běžného soutěžního rytmu hry, se teprve uvidí.

  • VICTORII Tabilo vs. Meligeni: nehrál

Meligeni Rodrigues – Alejandro Tabilo: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Ti dva nehráli dosud čelili v soutěžích dvouhry, ale dokázali to včera během turnaje Campinas challenger v soutěži dvojic; Meligeni Rodrigues & Luis David Martinez prošli bez problémů párem Alejandro Tabilo & Tomas Barrios (6-4 6-3). Půjde o zajímavý souboj mezi pravákem, který má hrozivé podání a velmi dobře ovládá hru a často využívá postup „servis-volejbal“ (v osobě Brazilce) a na druhé straně levákem, který spíše má rád dlouhé výměny míčů a snaží se kompenzovat slabost vlastního podání agresivitou dovedenou do extrému na odvrácené straně; Alejandro Tabilo se s přehledem prosadil například v duelu se Seybothem Wild, ale když se podíváme do statistik, vidíme, že Chilan využil čtyři ze čtyř brejkových příležitostí, zatímco soupeř měl šest brejkových příležitostí, ale nedokázal je využít. žádné z nich (hra byla vyrovnanější, než ukazuje skóre).

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
25 / 2 / 12
Výpočet:
+ 509 Kč
ROI:
13,1 %
Sázky:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipér s více než 10 lety zkušenosti v zádech se specializací na tenis.

30 dní Od začátku
Sázení: 39
25 / 2 / 12 || | 739
Calcul:
ROJ: + 0,1 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 762
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Victorie @ Meligeni Rodrigues
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků z Legalbet a tipéři s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt