Milton Keynes - Liverpool: Tipy na sázení na EFL Cup

Liverpool neprojevil velký zájem o Ligový pohár

Ve středu večer, ve 21:45, se MK Dons setkává s Liverpoolem v zápase šestnáctého EFL Cupu, o trofej, kde o něj projevily zájem velké týmy. V posledních pěti edicích jsme tedy měli vítěze z týmů, které bojují ve velké čtyřce. City, Chelsea, United, Liverpool, ti všichni dokázali po celou tu dobu zvítězit pro Milton Keynes Dons, od boje o hraní na nejvyšší úrovni v Anglii. Bohužel tým tvrdě zasáhla finanční krize a po léta byl vydán na milost a nemilost výsledkům, v době velmi blízké poloprofesionálnímu fotbalu. 15. místo v lize 1 bylo v posledních dvou zápasech velmi slabé, což přineslo špatné výsledky, respektive dvě stejné porážky doma

Milton Keynes: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Mereu am avut o slabiciune pentru Milton Keynes Dons, inca din vreme cand lupta sa joace la cel mai inalt nivel in Anglia. Din pacate, criza financiara a lovit din plin echipa si de ani buni sta la mila rezultatelor, fiind intr-un timp foarte aproape de fotbalul semiprofesionist. Locul 15 in League One, in ultimele doua meciuri s-a prezentat foarte slab, ceea ce a venit cu rezultate slabe, respectiv doua infrangeri identice pe teren propriu.

  • Pravděpodobný tým: Nicholls; Poole, Martin, Walsh; McGrandles, Houghton, Kasumu, Gilbey, Lewington; Nombe, Healy

Liverpool: Aktuální podoba, poslední výsledky, statistiky

O Liverpoolu můžeme mluvit v superlativech, pokud jde o domácí soutěže. Je to tým s největším počtem výher v EFL, i když naposledy vyhrál v roce 2012, má také čtyři další finále prohraná s aktivními. Vzhledem k programu, který bude mít, jsem však přesvědčen, že Jurgen Klopp nebude hrát s nejlepším týmem. Naopak dá šanci rezervě Liverpoolu a také některým hráčům U23. Mane, Salah, Firmino, všichni budou na tribuně čekat na zápasy Sheffield United a Salzburg, které se odehrají v příštích sedmi dnech.

  • Pravděpodobný tým: Kelleher; Hoever, Gomez, Lovren, Milner; Keita, Oxlade-Chamberlain, Lallana; Jones, Brewster, Elliott

Milton Keynes - Liverpool: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Příkladná evoluce kormoránů v zápasech domácí soutěže je předzvěstí jejich vítězství. Nezapomínejme však, že MK již své dobrodružství zahájil v Ligovém poháru, když se sem dostal po dvou vyhraných zápasech před některými týmy z druhých divizí. Liverpool může zůstat známým týmem a v poslední době měl velmi dobrý výkon, ale nyní je pro týmy příležitost odejít s druhou šancí. Jejich touha prosadit se a větší mobilizace může hostitelskému týmu přinést dobré příležitosti a doufám, že alespoň čtyři rohy.

 

Zapálený fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné evropské, jihoamerické a severoamerické ligy. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
67 / 6 / 40
Výpočet:
+ 41 Kč
ROI:
0,4 %
Sázky:
2507 / 55 / 1564
Výpočet:
- 12 301 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 113
67 / 6 / 40 || | 754
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4129
2507 / 55 / 1564 || | 777
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Milton Keynes přes 3,5 rohů
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Obdržíte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od nejvýkonnějších odborníků a tipérů Legalbet. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt