Mladá Boleslav - Kometa Brno: Extraligové tipy ledního hokeje

Všechny zápasy Komety Brno v této sezóně padly v průměru na sedm branek.kolo číslo 4, kdy se utkají Mlada a Kometa. Od 18:00 se tak v SKO-ENERGO Aréně v Mladé Boleslavi střetne hostitelský tým s Kometou Brno.

Campionatul national de hochei pe gheata ne aduce o restanta a rundei cu numarul 4 din, atunci cand Mlada si Kometa se vor duela. Astfel, de la ora 18:00, in SKO-ENERGO Arena din Mlada Boleslav echipa gazda infrunta Kometa Brno.

Mlada Boleslav: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Evolutia echipei din ultimele meciuri a fost una buna. Mlada a castigat trei din precedentele patru dueluri din Extraliga, reusind sa urce pe locul 7, cu 8 puncte. E drept, echipa a jucat cinci meciuri, spre deosebire de alte formatii care au evoluat si in noua runde si care sunt in fata ei in clasamentul general. Oricum, in eventualitatea unui succes nu poate urca mai mult de un loc si asta pentru ca sunt cinci lungmi intre ea si formatia de pe locul 4, care duce automat in sferturile play-off-ului.

Kometa Brno: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Smůla, Brno bylo v zápase předchozího kola předstiženo. Má za sebou zatím čtyři odehraná utkání a díky špatným výsledkům je na 10. místě se 3 body. Ze čtyř zápasů vyhrál pouze jednou, když potřeboval prodloužení v duelu s Českými Budějovicemi. Věci od té doby strádají a kvůli špatné úrovni hry prohrála zápasy s Třincem (3-4) a Litvínovem (2-4).

Mladá Boleslav - Kometa Brno : sázkové kurzy a sázkové kurzy

Pokud se mi na hře Komety Brno něco líbilo, pak je to otevřenost vůči ofenzívě. Neštítí se dostat soupeře do problémů a bylo to vidět i na výsledcích. Absolutně všechny duely, které odehrála, skončily minimálně šesti úspěchy. Myslím, že do této hry nakonec vstoupí i Mlada a nakonec nás čeká nový krásný, otevřený a velkolepý zápas.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
51 / 7 / 33
Výpočet:
- 352 Kč
ROI:
- 3,9 %
Sázky:
2462 / 52 / || | 694 1537
Výpočet:
- 12 368 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 91
51 / 7 / 33 || | 770
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4051
2462 / 52 / 1537 || | 793
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 4,5 gólu
Komentáře