Molde FK - Tromso: Sázkové předpovědi Eliteserien

Molde hrál dobrou hru na svém vlastním hřišti a vždy byl oblíbeným bookmakerem

V neděli v 19:00 se v Molde utká místní tým s Tromso, v 21. kole Eliteserien, první fotbalové ligy v Norsku.

Molde FK: Momentální forma, poslední výsledky, statistiky

Molde vypadl z evropských pohárů a má jediný cíl a tím je titul. Má velkou šanci ji získat, stačí, aby ji udržela alespoň na stejné úrovni jako dosud. V Eliteserien je lídrem a po 20 kolech před ní dala 43 bodů. Mezi ní a Bogo / Glimt, týmem na druhém místě, je malý rozdíl. Ve skutečnosti je dělí pouze jeden bod, ale rozdíl v hodnotě mezi nimi je větší. Molde je také tým s nejmenším počtem porážek na šampionátu. Ve 20 zápasech byla třikrát poražena, ale na hřišti ani jednou, na rozdíl od své soupeřky. Nesmí se zapojovat příliš často, zvlášť když ho dělí tři body od případného sestupu. S 22 body zaujímá 12. pozici a mezi ním a Ranheimem je vítězství. Jinými slovy, nové selhání, které utrpěla, by mohlo být překážkou v dalším kole. Nepříliš dobrý zápas je pro ni vyhlášen, zvlášť když hraje venku. Je to pozice, ve které byl stydlivý a nejlépe to vidíme na počtu vstřelených branek. V deseti venkovních zápasech vstřelil 26 gólů a skóroval 12krát

Tromso: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Tromso are alte preocupari spre deosebire de adversara ei. N-are voie sa se incurce de prea multe ori, cu atat mai mult cand este la trei puncte de o posibila retrogradare. Ocupa pozitia a 12-a, cu 22 de puncte, iar intre ea si Ranheim sta o victorie. Cu alte cuvinte, un nou esec suferit de ea, ar putea ca din runda viitoare sa fie pe loc de baraj. Nu se anunta tocmai un meci foarte bun pentru ea, cu atat mai mult cand joaca in deplasare. Este o postura in care s-a prezentat timid si cel mai bine putem observa lucrul acesta din numarul de goluri pe care le-a inacasat. In zece deplasari a luat 26 de goluri si a inscris in 12 randuri

Molde FK - Tromso: Sázkové kurzy a sázkové tipy

Nemyslím si, že Molde má s Tromsem nic společného. Existují týmy s různými ambicemi a tým hostitele jasně převyšuje tým hostující. Nicméně v tour jsem měl překvapení, Tromso pak dokázal vyhrát 2:1, ale ten výsledek můžu připsat nehodě, Molde také minul penaltu.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
65 / 2 / 40
Výpočet:
- 26 Kč
ROI:
- 0,2 %
Sázky:
2548 / 56 / || | 748 1589
Výpočet:
- 12 330 Kč
ROI:
- 2,9 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 109
65 / 2 / 40 || | 825
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4200
2548 / 56 / 1589 || | 848
Calcul
ROI: - 2,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Molde skóre v první polovině
Komentáře