Molde - Haugesund: Tipy na sportovní sázení Eliteserien

Vedoucí v Eliteserien, Molde má výhodu před Haugesundem, kterého porazil v posledních pěti přímých zápasech

V neděli v 19:00 jsou na Aker Stadionu Molde a Haugesund soupeři v zápase 25. kola Eliteserien.

Molde: Aktuální forma, nejnovější výsledky , statistiky

Molde se zdá na velmi dobré cestě, a pokud se jí podaří připsat další tři body, myslím, že už ji můžeme považovat za šampionku. Je na prvním místě s 53 body ve vzdálenosti pěti délek od Bodo / Glimta, jejího hlavního pronásledovatele, v této souvislosti zbývá ještě šest kol, než se v Norsku zatáhne opona. Eliteserien je jediná soutěž, kde se soustředí, vzhledem k tomu, že nikde jinde nehraje a dělá to dobře. Poslední neúspěch v takovém zápase na šampionátu pochází z května a nestává se doma.

Haugesund: Aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Haugesund ví a ona dostat lídra do problémů, zvláště když oba měli v této sezóně něco společného, ​​když reprezentovali Norsko v evropských pohárech. Vyšly a to ukazuje, jak nízká je tam úroveň ve srovnání s jinými šampionáty. Tentokrát je na tom o něco slabší, okupuje 8. pozici s 31 body daleko od stupně vítězů. V posledním zápase však dokázal zvítězit 2:1 před Rosenborgem a status hostitele opět vyplul na povrch. Haugesund v této sezóně dosáhl sedmi vítězství v předchozích pěti zápasech. Totéž se stalo na turné, když Omoijuanfo byl střelcem norského lídra a vstřelil oba góly na 2:1.

Molde - Haugesund: Cote la pariuri si predictii pariuri

Molde a stiut cumva sa faca unui duel cu Haugesund, echipa pe care a reusit sa o invinga in precedentele cinci jocuri. La fel s-a intamplat si in tur, cand Omoijuanfo a fost omul de gol al liderului Norvegiei, marcand ambele reusite din acel 2-1.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
65 / 5 | || 653  /  43
Výpočet:
- 362 Kč
ROI:
-3.2 %
Sázky:
2520 / 55 / 1572
Výpočet:
- 12 368 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další šampionáty v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 113
65 / 5 / 43 || | 757
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4148
2520 / 55 / 1572 || | 780
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Molde castiga
Komentáře