Molde - Rapid Vídeň: Tip Evropské ligy

The Legalbet Expert, Ion Alexandru, doporučuje zápas Evropské ligy, s kurzem 1,77 .

Zápas Molde - Rapid Vídeň je naplánován na čtvrtek 29. října ve 22:00 na stadionu Aker v Molde ve 2. fázi skupin Evropské ligy.

Formy – aktuální podoba, nejnovější výsledky, statistiky

Norský šampion sestoupil na Evropu ligy po velmi vyrovnaném double s Ferencvárosem a nyní má nelehkou misi. Po debutu v této skupině vítězstvím v Irsku 2:1 s Dundalkem se Molde utká s Rapidem Vídeň. Molde je ofenzivní tým a to ukazuje počet gólů za poslední 4 zápasy, 10. Obrana Molde však není tak přesná a Molde v posledních 4 domácích zápasech inkasoval gól. Trenér Erik Moe ví, že boj o nový titul v Norsku skončil ve prospěch skvělého týmu Bodo / Glimt, takže se veškerá pozornost soustředí na Evropskou ligu.

Rapid Viena - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Rapid Vídeň vedl Arsenal 1:0 , ale prohráli doma se svým debutem v této skupině. Lepší se zdá být na tom tým z rakouské metropole, kde poslední tři zápasy vyhrál a v každém z posledních 11 zápasů skóroval. Rapid Vídeň má dobrou sérii i v domácím mistráku, kde z prvních 5 zápasů nasbíral 13 bodů, ale může doufat jen ve druhé místo, protože soupeřem je Red Bull Salzburg. Pro rakouskou vicemistryni je zápas v Norsku nesmírně důležitý, protože jí může přinést první body v této skupině.Vídeň je soubojem o 2. místo v této skupině Evropské ligy a implicitně o kvalifikaci na evropské jaro a oba týmy vědí, jak důležité jsou přímé souboje. La Molde bude otevřený zápas s góly. Proto budu sázet na následující předpověď: přes 2,5 gólu. Betano dává kurz 1,77.

Molde – Rapid Viena - Cote la pariuri si ponturi pariuri

Molde – Rapid Viena este duelul pentru locul 2 din această grupă de Europa League și implicit pentru o calificare în primăvara europeană, iar cele două echipe știu cât de importante sunt duelurile directe. La Molde va fi un meci deschis și cu goluri. De aceea, voi miza pe următorul pronostic: peste 2,5 goluri. Betano dă o cotă de 1.77. 

Přátelé, nabízíme vám denní tipy a tikety, které mají cenné kurzy, pečlivě vybrané, od nejlepších legálních sázkových kanceláří v Česká republika. Nezapomeňte si před konečným rozhodnutím o sázení projít svým vlastním filtrem všechny návrhy, které najdete na našich stránkách.

 

Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní De la inceput
Sázky:
10 /0 / 5
Calcul:
+ 246 Kč
ROI:
16,4 %
Sázky:
172 | || 699  /  6 / 152
Výpočet:
- 2 093 Kč
ROI:
- 6,3 %
Ion Alexandru
Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní Od začátku
Sázení: 15
10 /0 / 5
Výpočet: | || 781
ROI: + 0,2 %
Sázení: 331
172 / 6 / 152 || | 802
Calcul
ROI: - 6,3 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 2,5 gólu
Komentáře
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri

Dostávejte denně výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt