Moldavsko – Řecko: sázení na fotbal Liga národů

Moldavsko přichází po šesti po sobě jdoucích zápasech, ve kterých nebodovalo, střetne se v utkání z 5. kola skupin Ligy národů. Jsem ve skupině 3 ligy C.

Duminica seara, la Chisinau, pe Zimbru, selectionatele Moldovei si Greciei se vor infrunta intr-un meci din etapa cu numarul 5 a grupelor Ligii Natiunilor. Sunt parte a Grupei a 3-a din Liga C.

Moldavsko: současná forma, nejnovější výsledky, statistiky

Malá země a národní, která se musí vyrovnat, to znamená, že Moldavsko už téměř rok a půl nikoho neporazilo. Naposledy se prosadil v kvalifikaci EURO, v utkání hraném doma, ve společnosti skromné ​​Andorry. Je to nakonec tým, který moc neboduje a po stavu 0:0 v přátelském utkání s Ruskem hraným v polovině tohoto týdne se dostal do šesti po sobě jdoucích zápasů, ve kterých neposlal míč do branky. Moldavsko je s jediným bodem daleko od první pozice také na posledním místě ve skupině 3. 3. Řecko do tohoto kola přistupuje z pozice týmu na druhém místě. Má 8 bodů, o dva méně než Slovinsko, tým, který tuto skupinu vede. Oba se utkají v posledním kole v Řecku. Morálka Řeků je vysoká, také dokázali v přátelském utkání proti Kypru využít výhod lepších kurzů nabízených c

Grecia: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

In lupta pentru prima pozitie a Grupei a 3-a, Grecia abordeaza runda aceasta din pozitia echipei aflata pe locul secund. Are 8 puncte, cu doua mai putine decat Slovenia, formatia care conduce aceasta grupa. Cele doua se vor infrunta in ultima runda, in Grecia. Moralul elenilor este ridicat, au reusit si in amicalul contra Ciprului sa profite de cota mai buna oferita de c sázkařská esa s licencí v Česká republika vyhrát 2-1. Je to tým, který dobře brání, Řecko dostalo pouze jeden gól a ten proti Kosovu na jiném výletu.

Moldavsko - Řecko: sázkové kurzy a předpovědi sázek

Nejsou v první přímé setkání, ale v posledních pěti oficiálních konfrontacích Řecko vyhrálo čtyřikrát a jeden zápas skončil remízou. Naposledy to bylo v kole, kdy Řekové vyhráli 2:0. Očekávám, že stejné zacházení bude mít i Moldavsko, respektive zápas, ve kterém mu míč moc nezůstane a tím pádem nakonec nebude moci skórovat.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
62 / 5 / 39
Výpočet:
- 117 Kč
ROI:
- 1,1 %
Sázky:
2512 / 55 / || | 698 1566
Výpočet:
- 12 213 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 106
62 / 5 / 39 || | 775
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4135
2512 / 55 / 1566 || | 798
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Neoznačovat oba
Komentáře