Mountfield HK – Mannheim: Tipy na hokejovou Ligu mistrů

Dva obránci jsou v dilematu a o tom by se dalo spekulovat. sponzor tipů IulianGGMU

Mountfield HK - Mannheim, duel osmifinále Ligy mistrů v ledním hokeji, se hraje v Hradci Králové ve středu v 19:00

Mountfield: Aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

S určitými problémy v posledních duelech přichází Mountfield do hry poté, co prohrál poslední dva. V tomto utkání, hraném na domácím šampionátu, prohrála 1:4 ve sporu s Plzní a 2:5 doma v konfrontaci s Pardubicemi. Tím se v průběžném pořadí mírně propadla a v extralize jí patří 8. pozice. Skutečnost, že se dostal do vyšších fází Ligy mistrů, je příznivá. Vše se stalo díky druhému místu ve skupině H, kde nastřádal 12 bodů, o jeden méně než Frolunda, který skončil na prvním místě.

Mannheim: Forma okamžiku, nejnovější výsledky, statistiky

Mannheim se bez problémů kvalifikoval do vyšších fází Ligy mistrů a dokázal nasbírat 14 bodů, o dva více než Švédové z Djurgardens. Zajímavé je, že to, jak dobře si vedl tehdy, ve skupině, je nyní na ústupu. V posledních třech odehraných duelech v LED bylo německé prvenství překonáno v každém ze zápasů. V úplně posledním zápase Mannheim prohrál doma 3:6 s Krefeld Penguing, ale stále zůstává v boji o stupně vítězů. V Německu mu patří 4. místo s 29 body, dva body za Dusseldorfem, týmem před ním. etapa byla dobrá, ale musíme také vzít v úvahu skutečnost, že nyní jsou v mírném ponoru. O tom by mohly spekulovat dvě ofenzivy a znovu vyniknout, jako tomu bylo v předchozí fázi. V důsledku toho jsem se rozhodl jít do zápasu s góly, alespoň pěti úspěchy dosaženými oběma týmy v tomto zápase.

Mountfield HK - Mannheim: Cote la pariuri si predictii pariuri

Nivelul lor de joc din faza grupelor a fost unul bun, insa trebuie sa tinem cont si de faptul ca acum sunt intr-un usor picaj. Acest lucru ar putea fi speculat de cele doua ofensive si din nou sa iasa in relief, cum au facut-o in faza anterioara. Drept pentru care, am ales sa merg pe un meci cu goluri, cel putin cinci reusite inscrise de cele doua iechipe in acest meci.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
65 / 5 / 43
Výpočet:
- 362 Kč
ROI:
- 3,2 %
Sázky:
2520 / 55 / || | 698 1572
Výpočet:
- 12 368 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 113
65 / 5 / 43 || | 775
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4147
2520 / 55 / 1572 || | 798
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 4,5 gólu
Komentáře
1
Tip do budoucna, už nikdy nehrajte UCL ...
Komentář byl upraven