Mountfield HK - Plzeň: Extraligové tipy ledního hokeje

Oba jsou zapojeni do skupin šampionátu i Ligy mistrů

pátek, 20. 9. 2019, v 19:00, v "CPP Aréně" se střetne Mountfield HK s Plzní, ve třetí fázi české extraligy.

Mountfield: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Sezonu sice začal předtím, ale zápasy Ligy mistrů to na debut i v extralize nestačilo. Hned v prvním duelu podlehl docela velkému rozdílu, a to v utkání hraném na vlastním hřišti. 3-6 s Libercem a důležité je, že to zůstalo velkolepé. Totéž se stalo i v nedělním zápase, kdy Mounfield vyhrál na hřišti Kladna 5:2 a vždy dokázal zápas vést. Už po prvních 20 minutách to bylo 3:0, díky gólům Ligy mistrů Jergla, Cingela a Nedomlela kvůli výkonům se Plzni nepodařilo vyhrát debut v extralize. Přestože hrál před nadprůměrným týmem, Sparta Praha - Plzeň vedla po 60 minutách hry 6:6. Rozdíl nastal po 4 minutách a 22 sekundách, kdy soupeř skóroval a dosáhl nového úspěchu. Promluvila však důležitost vlastního hřiště, Plzeň dokázala vyhrát s Litvínovem 2:0 v zápase, v němž byl Gulas vyhlášen mužem zápasu. || Česky 587

Plzen: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Deja calificata in fazele superioare ale Ligii Campionilor datorita prestatiilor avute, Plzen nu a mai reusit sa castige si jocul de debut din Extraliga. Desi a evoluat in fata unei echipe peste medie, Sparta Praga – Plzen a fsot 6-6 la finalul celor 60 de minute de joc. Diferenta s-a facut dupa 4 minute si 22 de secunde, cand adversarul a inscris si a obtinut un nou succes. Cu toate astea, importanta terenului propriu si-a spus cuvantul, Plzen reusind sa castige cu Litvinov, 2-0, intr-un meci in care Gulas a fost desemnat omul meciului. A fost pasator la primul gol si apoi a incheiat meciul cu un gol venit in a treia perioada.

Mountfield HK – Plzen: Cote la pariuri si predictii pariuri

Zápas mezi těmito dvěma týmy lze jen velmi těžko předvídat. Nemyslím si, že rozdíl v hodnotě je tak velký, aby šel ruku v ruce s jedním nebo druhým. Naopak chci věřit, že bilance bude na denním pořádku a celkový počet gólů nebude větší než šest. Ve třech ze čtyř přímých zápasů hraných v minulé sezóně padly maximálně čtyři góly.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
59 / 3 / 44
Výpočet:
- 834 Kč
ROI:
- 7,9 %
Sázky:
2534 / 55 / || | 680 1583
Výpočet:
- 12 614 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 106
59 / 3 / 44 || | 757
Calcul:
ROJ: - 0,1 %
Sázení: 4178
2534 / 55 / 1583 || | 780
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Méně než 5,5 gólu
Komentáře