Mnichov - Bietigheim / Bissingen: LED hokejové předpovědi

Red Bull Mnichov se chce pomstít poté, co před dvěma měsíci prohrál 3:6 v utkání hraném na hřišti Bietigheimu.

Marti, de la 20:30, la Munchen, Olympia Eishalle gazduieste Munchen Red Bulls – Bietigheim/Bissingen, duel ce face parte din runda 33 a hocheiului german.

Mnichov: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Podle kurzů uvedených nacasele de pariuri online máme oblíbený tým, je to Mnichov Red Bull, ale situace není vůbec jasná. V posledních zápasech si ten tým vůbec nebyl jistý, v důsledku toho prohrál čtyři z posledních pěti zápasů. poslední partie byla v předchozím kole, kdy se před ní dostal Norimberk a po výhře 3:1 si odvezl všechny body. V důsledku toho je nyní na 4. místě s 1,77 body na zápas a celkem 48 body. skromný tým a nejlépe to odráží umístění v tabulce. Je poslední s 31 body a 1,03 bodu na zápas. Navíc je třeba zmínit, že boj se vyhýbá přímé degradaci a má velkou šanci, že v případě úspěchu v to doufat. Na druhou stranu to nyní přichází po 19. porážce v sezoně. Nedokázal se dostatečně zmobilizovat a prohrál 0:2, přestože hrál na vlastním hřišti. || English: King James Version (6) v posledních zápasech a jediné vítězství v posledních pěti duelech přišlo v Lize mistrů, kde je stále zasnoubená. Nicméně si myslím, že Bietigheim je přístupný tým ze všech úhlů pohledu a pak se těším, až znovu uvidím převahu lepšího týmu.

Bietigheim/Bissingen: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Este o echipa modesta, iar cel mai bine reflecta lucrul acesta si locul din clasament. Ocupa ultimul loc, cu 31 de puncte si 1.03 puncte acumualte per joc. Mai mult, trebuie mentionat ca lupta sa evite retrogradarea directa si are mari sansa ca in eventualitatea unui succes sa spere la lucrul acesta. Pe de alta parte, acum vine dupa cea de-a 19-a infrangere stagionala. Nu s-a putut mobiliza suficient si a pierdut 0-2, cu toate ca evoluat pe terenul propriu.

Munchen – Bietigheim/Bissingen: cote la pariuri si predictii pariuri

Gazdele au jucat slab in ultimele meciuri si singura victorie din ultimele cinci dueluri a venit in Liga Campionilor, acolo unde mai este angrenata. Totusi, cred ca Bietigheim este o formatie accesibila din toate punctele de vedere si atunci   astept sa vad din nou superioritatea echipei mai bune.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
50 / 6 / 31
Výpočet:
- 217 Kč
ROI:
- 2,5 %
Sázky:
2461 / 51 / || | 709 1535
Výpočet:
- 12 233 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 91
50 / 6 / 31 || | 785
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4051
2461 / 51 / 1535 || | 808
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Red Bull Mnichov vyhrál
Komentáře