Mnichov - Iserlohn: předpovědi LED hokeje

Muchen je matematikem v play-off DEL, ale má odvetu proti Iserlohnu po porážce 3:8 ve druhém zápase v polovině března. = № 5

Vineri, de la ora 20:30, pe Olympia Eishalle, Munchen si Iserlohn se intalnesc in runda 41 din DEL.

Mnichov: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Oblíbené domy online sázení, Mnichov remízou ukončí základní sezónu sérií pozitivních zápasů. Musí to udělat, protože v jižanském žebříčku ji definitivně předstihl Mannheim. Nakonec je matematicky na vyšších stupních a to vše poté, co je již na druhém místě se 73 body, osm délek za dosavadním lídrem. Po devíti hrách, ve kterých dokázal zvítězit bez ohledu na jméno soupeře, kterému čelil, v předchozím kole porazil WOlfsburg 5:1, v zápase, který hrál na cizím hřišti.

Iserlohn: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Iserlohnův výkon byl solidní a v předchozím kole vyhrál 3:2 na zemi proti Ingolstadtu. Zápas to byl velkolepý, ve kterém došlo i na zmatky. Jisté je, že je na severu na 4. místě s 53 body. Na Dusseldorf má jediný bod, ale pokud se chce udržet v play-off, je nucena znovu udělat krásnou postavu. Místo toho se může vyšplhat na třetí místo, protože rozdíl mezi ní a týmem před ní je dvě délky.

Mnichov – Iserlohn: sázkové kurzy a sázkové předpovědi

Muchen a pomsta v jediném utkání letošní sezóny porazil ISerlohn 8:3. Ten zápas se ubíral jedním směrem, ale myslím, že tentokrát to bude úplně opačné, vzhledem k současné podobě Muchenu a současnému stavu.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
51 / 7 / 33
Výpočet:
- 352 Kč
ROI:
- 3,9 %
Sázky:
2462 / 52 / || | 696 1537
Výpočet:
- 12 368 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 91
51 / 7 / 33 || | 772
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4051
2462 / 52 / 1537 || | 795
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Victorie Munchen
Komentáře