Mnichov - Straubing: LED hokejové předpovědi

5:0 je celkové skóre v posledních pěti přímých schůzkách, a to pro Mnichov. Nicméně díky velkolepé hře obou týmů bychom mohli znovu zahrát skvělý zápas. || English: King James Version mistrovství Německa v ledním hokeji.

Vineri, ora 20:30, la Munchen, in Olympia Eishalle, EHC Munchen si Straubing se intalnesc in runda cu numarul 40 a campionatului de hochei pe gheata al Germaniei.

Mnichov: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

V posledních pěti oficiálních zápasech nedokázal vyhrát a ve čtyřech z her byla poražena v prodloužení, buď v důsledku penalt. Stejný scénář byl k vidění v předchozím kole, kdy měl Wolfsburg více štěstí a porazil Red Bulls 4-3. Navíc v první části tohoto týdne byl na programu i zápas ze semifinálového kola Ligy mistrů, ale Mnichov nemohl hrát kvůli některým infekcím Covid-19. Také v Německu klesla na 5 s 1,6 body na zápas a celkově 53 body.

Straubing: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Je to 7. místo v Německo s 1,47 body na zápas a 44 body celkově. V posledním zápase však dokázal získat 18. vítězství v sezóně a 13. v základní hrací době, ale po konfrontaci měl na vlastním hřišti. Přes Kolín nad Rýnem prošel 8:4, což byl jeden z nejpozoruhodnějších duelů posledních týdnů. Na druhou stranu v každém z posledních deseti zápasů, kterých se Straubing účastnil, padlo nejméně šest gólů.

Mnichov – Straubing: sázkové kurzy a předpovědi sázek

Jak Straubing je přístupný tým ze všech úhlů pohledu a show byla přítomna v každém z posledních deseti duelů, vsadím se na velkolepý nový zápas, jako se stalo na turné. Poté Mnichov vyhrál 6-3, což bylo páté vítězství v řadě.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
48 / 7 / 26
Výpočet:
+ 139 Kč
ROI:
1,7 %
Sázky:
2455 / 50 / 1528
Výpočet:
- 11 906 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 81
48 / 7 / 26 || | 813
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4037
2455 / 50 / 1528 || | 836
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 5,5 gólů
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr tipů a předpovědí aktuálních pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt