Černá Hora - Turecko: Předběžné tipy na mistrovství světa

Odborník na právní sázky Marco Birlan navrhuje na tuto kvalifikaci mistrovství světa kurz 1,70.

Muntenegru: Informatii despre echipa, forma de moment, absenti

O kvalifikaci ve skupině G jde na hranici možností a Černá Hora se může zapojit na dálku. Z kvalifikačních výpočtů vyšli Černohorci, kteří v posledních 5 etapách vyhráli pouze jedno vítězství

Jediný národní tým, který na podzim porazili, je Gibraltar, lídr této skupiny. Černohorci vyhráli v říjnu venku 3:0. Poté prohráli s Norskem a rozloučili se s mistrovstvím světa v Kataru 2-2.

Etapa trecuta, Muntenegreu a incurcat-o pe Olanda, dupa ce a revenit de la 0-2 si a remizat acasa cu scorul de 2-2.

Turecko: Informace o týmu, aktuální forma, absence

Je to skupina otevřená jakémukoli výsledku, pro kterou se Turecko může kvalifikovat přímo na mistrovství světa, jít na přehradu nebo skončit na 3. pozici. Hosté na nich závisí na místě přehrady, ale potřebují zázrak od Novegians, aby doufali v přímou kvalifikaci, ale s lepším gólovým rozdílem. Turci zaostávají o dva body na vedoucí Nizozemsko, které se utká doma ve společnosti Norska. V minulé sezoně Kuntzův národní tým porazil Gibraltar 6:0. Při čekání na výsledek zápasu mezi Nizozemskem a Norskem potřebují Turci 3 body, aby si zajistili své místo v přehradě.

Nationala este pe locul 2, la egalitate de puncte cu Norvegia – insa cu un golaveraj mai bun. Turcii se afla la doua puncte in spatele liderului Olanda, care va evolua pe teren propriu in compania Norvegiei. Etapa trecuta, nationala lui Kuntz a trecut de Gibraltar cu scorul de 6-0.

Muntenegru vs Turcia: Cote la pariuri şi pronostic

Turcia se deplaseaza la Podgorica cu gandul victoriei. Pana sa astepte rezultatul partidei dintre Olanda si Norvegia, turcii au nevoie de 3 puncte aici, pentru a-si asigura locul de baraj.

 

Tipér s více než 5 lety zkušeností, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silná mistrovství Jižní Ameriky.

30 dní Od začátku
Sázky:
33 / 3 | || 669  /  20
Výpočet:
+ 240 Kč
ROI:
4.3 %
Sázky:
900 / 14 /626
Výpočet:
- 6 045 Kč
ROI:
- 3,9 %
Marco Birlan

Tipér s více než 5 lety zkušeností v zadní strana, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silná mistrovství Jižní Ameriky.

30 dní Od začátku
Sázení: 56
33 / 3 / 20 || | 772
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 1554
900 / 14 / 626 || | 795
Calcul
ROI: - 3,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Turecko vyhrálo
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte pouze denní výběr tipů a aktuálních předpovědí od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt