Neapol – Řím: Tipy pro Serii A

The Legalbet Expert - Borja Pardo - navrhuje kurzovou sázku 2,10 na zápas mezi Neapolí a Římem , ze Serie A.

Neapol vs. Řím: Sázkové kurzy a kurzy

South Derby se odehraje na stadionu Diego Armando Maradona (dříve San Paolo). Neapolci vědí, že pokud vyhrají nad těmi v hlavním městě, posunou se do čela tabulky. Je pravda, že Řím přijíždí do Neapole s výbornou herní dynamikou a výsledky. Mkhitaryan je na vysoké úrovni, mladý Gonzalo Villar je jedním z odhalení sezony, ke gólům a vysoké dynamice přispívají Španělé Pedro a Borja Mayoral. Kromě nich si myslím, že Neapol v této hře dokáže být mnohem vyrovnanějším týmem v řadách se seznamem hráčů schopných něco změnit, jako jsou Fabian, Mertens, Insigne, Lozano, Osimhen atd. Zdá se mi, že vítězství hostitelů má opravdu velký podíl.

 

Tento novinář / právník se narodil v Barceloně v roce 1980 a projekt zahájil v červnu 2012 Sphera Sports z touha nabízet specializovanější druh žurnalistiky pokrývající širokou škálu sportů. Dnes je Sphera Sports jedním z lídrů na španělském trhu, pokud jde o sportovní žurnalistiku, díky své serióznosti, poctivosti, nepřetržité práci a hodnotám, ve které Borja Pardo silně věří.

Od začátku
Pariuri:
0 /0 /0
Výpočet:
+ 0 Kč
ROI:
0,0 %
Sázky:
312 /0 / 299
Výpočet:
+ 2 505 Kč
ROI:
+ 4,1 %
Borja Pardo

Tento novinář / právník se narodil v Barceloně v roce 1980 a projekt zahájil v červnu 2012 Sphera Sports || | 727 din dorinta de a oferi un gen de jurnalism mult mai specializat, acoperind o gama vasta de sporturi. Astazi Sphera Sports este unul din liderii de piata in Spania in materie de junralism sportiv, datorita seriozitatii, onestitatii, muncii continue, valori in care Borja Pardo crede cu tarie.

Od začátku
Sázení: 611
312 /0 / 299
Výpočet || | 753
ROI: + 4,1 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Neapol castiga
Komentáře