New Orleans Pelicans – Philadelphia 76ers: Tipy NBA

Expert na Legalbet, Paul, doporučí předpověď ze zápasu NOP – Philadelphia 76ers, od NBA

Ve středu večer ve 3:00 v Smoothie King Center máme zápas New Orleans Pelicans - Philadelphia 76ers v NBA.

New Orleans Pelicans – aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

NOP se v této sezóně nezdařilo ani předchozí chytit play off, ale nebyl tak daleko od 10. místa v play-in. Pro letošní sezónu provedli Pelicans změnu na pozici pivota a přivedli Valanciunase místo Adamse. Zion je zraněný a vypadá to, že od začátku letošní sezóny bude mimo více než týden. Pelicans prohráli tři ze čtyř přípravných zápasů a v posledních třech zápasech nezískali více než 104 bodů. Letos v létě to bylo místo dramatu, to vše kvůli Simmonsovi. Protože Phily žádal příliš mnoho, nemohli mu to ani dát. Ben se tedy vrátil k týmu, ale na posledním tréninku neuposlechl Riversovy pokyny a byl nucen opustit místnost. A pak byl suspendován. Harris a Thybulle nejsou na seznamu zraněných, takže se od nich očekává, že si zahrají ve svém debutovém zápase. prospěch svých kolegů. Nikdo přece nechce hrát s někým, kdo v kapele přenáší negativní vibrace. Embiid, Harris a ostatní se bez Bena obejdou. Na druhou stranu Pelicans musí integrovat Valanciunas a viděl jsem, jak to mají bez Sionu těžké, zvlášť když kolem nich postavili svou hru. Je to riskantní sázka, ale uvidíme, co se stane

Philadelphia 76ers - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Philadelphia 76ers a fost un loc al dramelor in aceasta vara, totul din cauza lui Simmons. Pentru ca Phily a cerut prea mult, nici macar n-au putut sa-l dea. Asa ca Ben a revenit la echipa, dar la ultimul antrenament nu a ascultat indicatiile lui Rivers si a fost nevoit sa paraseasca sala. Iar pe urma a fost suspendat. Harris si Thybulle nu sunt pe lista accidentatilor, asa ca e de presupus ca vor juca in meciul de debut.

NOP - Philadelphia 76ers: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Faptul ca Simmons se indeparteaza singur de la echipa cred ca e in beneficiul colegilor. Pana la urma, nimeni nu-si doreste sa joace alaturi de cineva care transmite un vibe negativ in cadrul formatiei. Embiid, Harris si restul se pot descurca si fara Ben. Pelicans, in schimb, trebuie sa-l integreze pe Valanciunas si am vazut cat de dificil le e fara Zion, mai ales cand si-au construit jocul in jurul lor. E un pariu riscant, dar vom vedea ce va fi.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 700 De la inceput
Sázky:
55 / 3 / 38
Výpočet:
- 359 Kč
ROI:
- 3,7 %
Sázky:
1121 / 38 / 816
Calcul:
- 1 267 Kč
ROI:
- 0,6 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 101
55 / 3 / 38 || | 814
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 1984
1121 / 38 / 816 || | 837
Calcul
ROI: - 0,6 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Philadelphia 76ers + 2,5 HA
Komentáře