Norwich - Aston Villa: Předpovědi fotbalové Premier League

Teemu Pukki je muž, který může znovu změnit hodnotu hostitelů

Sobota, 5.10.2019, v 17:00, se Norwich a Aston Villa střetnou v 8. kole Premier League. Tento zápas můžeme nazvat soubojem nově povýšených, kterým se podařilo po solidní odpovědi v šampionátu postoupit do první ligy v ročníku 2018/19.

Norwich: Forma okamžiku , nejnovější výsledky, statistiky

Norwich je se dvěma výhrami v této sezóně na 17. místě se 6 body a rozdílem -7 branek. Před sobotním soupeřem a prvním týmem pod červenou čarou má náskok jednoho bodu. Tvar okamžiku má přitom jednoznačně výhodu, tým ve žlutozeleném nyní přichází po dvou sezónních porážkách, v zápasech se skromnými týmy. V obou zápasech Norwich prohrál 0:2 s Burnley a Crystal Palace. Buendia, Stieperman, Cantwell - Pukki

  • Echipa probabila: McGovern – Aarons, Godfrey, Amadou, Lewis – Leitner, McLean – Buendia, Stieperman, Cantwell – Pukki
  • Nehody: Tom Trybull, Oriel Hernandez, Timm Klose, Zimmermann, Ralf Fahrmann

Aston Villa: Forma de moment, nejnovější výsledky, statistiky

Stále čekám na efekt 150 milionů eur, které Aston Villa investovala do letních přestupů. Zatím je jasné, že má zjevné problémy ve všech oddílech. Návrat Tammyho Abrahama do Chelsea vyprodukoval obrovskou mezeru v ofenzivě, kde tolik nevyčnívá. Je na 18. místě, první pod červenou čarou, jednu délku za neutrálními sedadly. V předchozím kole jsme však viděli tým, který toužil vyhrát, a jejich naléhání se vyplatilo, když Burnley skončilo 2:2.

  • Pravděpodobný tým: Heaton - Guilbert , Engels, Mings, Targett - McGinn, Nakamba, Grealish - Jota, Wesley, Trezeguet

Norwich - Aston Villa: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Jak je vidět z kurzů sázkových kanceláří, Norwich - Aston Villa je zápas otevřený jakémukoli výsledku. Nechci zacházet příliš do podrobností s vysvětlováním, proto chci říct, že hraje otevřený fotbal, raději vyhrává. To je přesně to, co mě nutí očekávat varovnou hru s alespoň deseti rohovými kopy.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
65 / 1 / 38
Výpočet:
+ 325 Kč
ROI:
3,1 %
Sázky:
2560 / 56 / 1598
Výpočet:
- 12 397 Kč
ROI:
- 2,9 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další mistrovství v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 108
65 / 1 / 38 || | 791
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4219
2560 / 56 / 1598 || | 814
Calcul
ROI: - 2,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Přes 9,5 rohů
Komentáře
Přihlaste se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt