Nový Zéland – Jižní Afrika. Tipy na mistrovství světa v ragby

Síla "All Blacks" se v tomto vydání ztrojnásobila.

V sobotu ve 12:45 máme na "Nissan Stadium" v Jokohamě zápas Nový Zéland - Jižní Afrika ve skupině B mistrovství světa v ragby.

Více sázek zde

Nový Zéland - aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Nový Zéland nepotřebuje téměř žádný úvod. Kapela připravovaná Stevem Hansenem vyhrála poslední dvě edice mistrovství světa, ale i v případě "All Blacks" je "dar". Od vydání z roku 2015 má Nový Zéland „zajímavé“ výsledky. Bylo osm testů, ve kterých tito chlapci nevyhráli. Počet zápasů byl samozřejmě vysoký, ale to je v historii Nového Zélandu ojedinělé. Tam byly také dvě porážky proti Irsku. První dva v historii, po 29 neúspěšných konfrontacích. Evropané za poslední 4 roky ohromně vzrostli, ale měli bychom být dokonce svědky sesazení z trůnu? Vyskytly se také některé problémy s loterií, Jacobson vyhlásil balíček pro tuto soutěž, zatímco Hansen přemýšlel o tom, jak integrovat Barretta a Mo'ungu do stejného týmu. Pokud se to stane.

Jihoafrická republika - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Jihoafrická republika postoupila v minulém vydání až do semifinále, kde prohrála s Novým Zélandem 18:20. Získal bronzové medaile po úspěchu proti Argentině 24-13. Připadá mi zajímavé, že všichni tři jsou soupeři v Rubgy Championship, kde nedávno Jihoafrická republika porazila Argentinu a Austrálii a remizovala s Novým Zélandem 16:16. Celá partie platí pro Rassie Erasmus, takže z tohoto pohledu není problém. V posledním testu před mistrovstvím světa vyhráli „Springboks“ s Japonskem 41:7.

Nový Zéland – Jižní Afrika: Sázkové kurzy a tipy na sázení

Este o rivalitate istoria si cu siguranta cel mai tare duel din faza grupelor. Fara nicio problema, cele doua nationale s-ar putea intalni si-n finala. Noua Zeelanda a castigat 12 dintre ultimele 15 partide directe, dar ultimele trei dispute au consemnat un egal, 16-16, o victorie pentru "All Blacks", 30-32, si un succes pentru Africa de Sud, 36-34. Asadar, doar meciuri stranse. In plus, istoric vorbind, Africa de Sud este cel mai greu adversar pentru Noua Zeelanda, cu o rata a victoriilor de doar 59.1% (58 din 98 de partide). Destul de fragila pe faza defensiva, Noua Zeelanda este echipa mai tehnica, care va conduce mai mult mingea. Africa de Sud se va baza pe rapiditate si va trebui sa forteze la fiecare atac. Asta pentru ca doar ofensiva va castiga acest duel. Nu vad un meci castigat la mai mult de un eseu de vreuna dintre nationale.

 

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 689 De la inceput
Sázky:
53 / 2 / 39
Výpočet:
- 448 Kč
ROI:
- 4,8 %
Sázky:
1131 / 38 / 825
Calcul:
- 1 384 Kč
ROI:
- 0,7 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 94
53 / 2 / 39 || | 803
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 2004
1131 / 38 / 825 || | 826
Calcul
ROI: - 0,7 %
Hlasování
Budou tyto sázky vítězné?
Jižní Afrika + 9,5 bodu Jižní Afrika více než 18,5 bodu
Komentáře