Nizozemsko - Rumunsko: Ceny ME žen v házené

The Legalbet Expert Paul doporučí tipování ze zápasu Nizozemsko – Rumunsko, z hlavních skupin z mistrovství Evropy v házené žen. == Hrát

Marti, de la ora 17:00, in “Sydbank Arena”, avem meciul Olanda - Čeština, din grupa principala 2 de la CE de handbal feminin.

Nizozemsko – aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Nizozemsko zahájilo hlavní skupinu pouze dvěma bodů a první spor byl neúspěch, 25:32 s Norskem. Včera odehrál rozhodující zápas s Německem. Přestože vyhráli, skóre 28-27, boje jsou vyřazeny ze závodu o semifinále. To proto, že prohráli s Chorvatskem o dva góly 25:27. Ve sporu s Německem se Abbingh překonal a vstřelil 8 gólů, zatímco Malestein přispěl 6 úspěchy.

Rumunsko - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Rumunsko utrpělo další docela frustrující porážku v tomto závěrečném turnaji. Stalo se to včera s Maďarskem, skóre 24-26. "Trikolóry" vedly do přestávky 14:13 a ve druhém poločase měly dokonce náskok dvou branek. Ale jen Neagu a Ostase se na posledních 20 minut skutečně stáhli do útoku. Cristina ukončila zápas 5 brankami a naše pivotka vstřelila 8 branek Maďarkám. Rumunsko je na posledním místě ve skupině s 0 body || Čeština: Spojené království půjde do play-off o 5. místo Navíc v posledních zápasech byly boje v útočné fázi více klinické. I s Novegií byl jen ten souboj prakticky nemožný, jak ukázali Nordics na tomto finálovém turnaji. Rumunsko dokončí skupinu s největší pravděpodobností s 0 body. To proto, že nevidím, že by naše dívky byly schopny udělat pár obratů. Jak víme, Nizozemsko je při protiútoku smrtící.

Olanda - Čeština: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Chiar daca nu mai are nicio sansa sa ajunga in semifinale, Olanda poate sa mearga in play-off-ul pentru locul 5. In plus, batavele au fost mai clinice pe faza ofensiva in ultimele partide. Chiar si cu Novegia, doar ca acel duel era practic imposibil, la cum au aratat nordicele la acest turneu final. Čeština va termina grupa cu 0 puncte, cel mai probabil. Asta pentru ca nu le vad pe fetele noastre capabile sa faca putine turnoveruri. Precum stim, Olanda e letala pe contraatac.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 662 De la inceput
Sázky:
53 / 2 / 39
Výpočet:
- 448 Kč
ROI:
- 4,8 %
Sázky:
1131 / 38 / 825
Calcul:
- 1 384 Kč
ROI:
- 0,7 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 94
53 / 2 / 39 || | 776
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 1996
1131 / 38 / 825 || | 799
Calcul
ROI: - 0,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Nizozemsko více než 28,5 gólu
Komentáře