Olympiakos - PAOK: Předpovědi fotbalové superligy

Jsou to dva nejlepší týmy v žebříčku Super League a bojují o další titul v řeckém fotbale.

neděle, čas 20:30 , v Pireu, bez diváků, se hraje derby mezi Olympiakosem PIreu a PAOK Soluň, derby kola s číslem 7 Superligy.

Olympiakos: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Je šampionkou titulu a jednou z nejlepších nejlepší týmy, které Řecko dalo evropskému fotbalu. Hraje i skupiny Evropské ligy, kam odletěla ve čtvrtek večer a na hřišti, kde hrála, prohrála 1:3 ve sporu s Eintrachtem Frankfurt. To se neděje v interním šampionátu, kde dělá oběť za obětí. Nejnovější je Giannina, tým, který dokázal porazit se skóre 2:1 a já bych zůstal ve vedení Řecka se 14 body

PAOK: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky | || 629

Este pe locul al doilea in Super League, cu 13 puncte, iar un succes la Pireu o aduce pe prima pozitie. Are sase meciuri jucate in acest sezon, patru dintre ele au fost victorii, un altul s-a incheiat la egalitate, iar un meci l-a pierdut. In etapa trecuta a fost iar parte a unui meci spectaculos, poate cel mai spectaculos de la reluarea sezonului in fotbalul elen. 4-4 s-a incheiat meciul cu Volos, dupa ce PAOK a jucat acasa si a condus cu 4-1 la pauza. A ratat un penalty cand conducea cu 4-3, prin Vieirinha.

Olympiakos - PAOK: sázkové kurzy a tipy na sázky

Znají se velmi dobře, ale na začátku sezóny si myslím, že budou hrát velkolepě, vzhledem k tomu, že padlo mnoho gólů skórovali ve svých posledních duelech. Olympiakos a PAOK přicházejí po zápasech, ve kterých byla show s vysokým kurzem, a to se stalo v posledním zápase mezi nimi.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
48 / 6 / 27
Výpočet:
+ 80 Kč
ROI:
1,0 %
Sázky:
2457 / 50 / 1530
Výpočet:
- 11 961 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 81
48 / 6 / 27 || | 798
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4045
2457 / 50 / 1530 || | 821
Calcul
ROJ: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 2,5 gólu
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Dostávejte denně výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky . Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt